Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet kipróbálni/megéln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kipróbálni/megélni azt az erzest amikor baratnőd van? Milyen módszerek vannak rá?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok mint pl ha mellettem fekszik egy lány és megölelel.


Vagy 2 esben vagyunk es rám mosolyog.


Gondolom ezekhez érzelem is társul.

Én ezeket az érzéseket szeretném megtapasztalni valahogy.


Van valami módszer rá amivel hasonló érzéseket lehet előhozni?

Nagyon szeretném Én is érezni hogy milyen a szerelem.


(Azt ne írjátok hogy legyen barátnőm,mert elég nagy az esélye hogy sosem lesz.Sőt,szinte biztos.)


17 éves fiú vagyok.

(Nemsoká 18)


2016. okt. 6. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
Ugyan, nincs olyan szint, hogy ne találj valakit...
2016. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Elmész örömlányhoz, aki tetszik, szóval átélheted vele.
2016. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
1-es hogyne lenne, nem ritka hogy fiú nem képes nőt találni, én sem, semelyik nem ad esélyt aki átlagon aluli. De legalább van opció az örömlányok, igaz én is csak 1x voltam, nem telik rá, amúgy bottal se érne senki hozzám.
2016. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Rossz hírem van. Ha azt a nagyon fantasztikus érzést akarod, hogy nem csak egy lányt ölelsz meg és szeretsz, hanem A lányt, akkor az semmihez sem hasonlítható.

Biztos hogy lesz barátnőd, nézd meg, a Crazy Frogos viedóból az a bolond fiú is be tudott sunázni: [link]

2016. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

Azért egy prostinál benned van a tudat, hogy csak azért kedves, mert ez a munkája, tehát 100%-ban nem adja vissza azt az érzést. Persze a semminél több, de azért mégsem ugyanaz.


Amúgy meg nagyon sok srác nem talál párt vagy mert nem akar vagy mert külseje, személyisége vagy bizonyos mentális betegsége meggátolja ebben.

2016. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%

2 féle képpen :D azért ne higgyél légyszives a mesékben tudom még így az elején könnyen be esik ebbe.


az egyik mód:


Megölel: feláll a farkad, és mintha lenne értelme érte élni mintha fontos lennél a világban, és hogy valamit jól csinálsz.

Rád mosolyog: "Szerintem megörül értem most felszedem" legtöbb esetben össze is jön ilyenkor, ha kapcsolatban van ez akkor meg simán csak jó.


második eset amit nem szeretnék kommentelni:D


Megölel-"na húzzál már kicsit a a p**ba, hát nem lehet tőled elférni"

Mosolyog-"mit vigyorogsz...mi olyan k**a vicces???


szóval ne hidd azt, hogy minden csillámpóni meg rózsaszín felhő amúgy meg jó legtöbb az elején utána meg már megszokott lesz önmagában.

24f

2016. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Keresel egy pasit, aki hajlandó beöltözni lány ruhába.
2016. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Szedd ossze magad, mert amig ilyen pesszimista vagy addig tenyleg biztos nem fogsz talalni senkit, de ha te is pozitivabban allsz a dologhoz akkor biztos tobb eselyed lesz:)
2016. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A prosti nem lenne jó.

Engem nem a szex érdekel.

Vagyis az is,de inkább egy lány.


Koszonom a válaszokat.:)


#8 Nem fog menni... a szobamon kívül sosem szoktam kijárni,csak sportolni és suliba.


Csak tanulni és zenét hallgatni szoktam.


Társaságban sem voltam soha és még lannyal sem beszéltem.:)

2016. okt. 6. 20:53
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

Na, itt van a probléma - és a megoldás!


Kezdj el futni, ha lehet íratkozz be edzőterembe, vagy tanulj küzdősportot (a küzdősport szexi)

2016. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!