Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is jártatok már így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is jártatok már így?

Figyelt kérdés

Vannak időszakok, amikor egyáltalán nem akarok párt magam mellé, a fiúk mégis mindig ekkor találnak meg. Én nem tudok érezni irántuk semmit, ilyenkor egyszerűen taszít, hogy bárkim is legyen, ezért sajnos rendszeresen vissza kell őket utasítanom. Amikor pedig olyan időszakom van, hogy akarok valakit magam mellé, mindenki a lehető legmesszebb elkerül. Van bárki rajtam kívül, aki járt már így? :D

16l



2016. okt. 8. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem kb. az egész múlt pár évem ilyen volt. Volt, hogy egyszerre hárman próbáltak felszedni, de nekem egyik sem hiányzott a hátam közepére se. Aztán egy évig úgy voltam, hogy szükségem lett volna valakire, de senki... (aztán a semmiből felbukkant valaki, és most fél éve próbálkozunk összejönni :D)
2016. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!