Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz ha ráírok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonym852 kérdése:

Szerintetek gáz ha ráírok egy csajra (19) úgy, hogy én 20 éves vagyok és még nem nagyon ismerkedtem önszántamból csak ösztönösen. Két éve nincsen már barátnőm és már vágyom arra, hogy valaki a társam legyen?

Figyelt kérdés
Hogyan kezdjem? Szia után mit írhatnék esetleg? Buliban nem nagyon megy a csajozás mert általában nem vagyok olyan állapotban :D

2016. okt. 9. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne gáz. Hogy mit irj? Attol fugg. Mennyire ismered a csajt. Van kozos tema stb
2016. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Miért lenne gáz? Írd azt amit jónak látsz.
2016. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Iszákos disznó! Persze, hogy nincs senkid.
2016. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én őszinte leszek veled.

Az a gáz hogy nem tudod mit írj 20 éves létedre, és az is gáz hogy az a kifogásod: "Buliban nem nagyon megy a csajozás mert általában nem vagyok olyan állapotban :D". Szerintem ennél gyerekesebb kifogásod nem is lehetett volna.

Ne legyen igazam, mert nem akarom azért hogy ne jöjjön össze neked, de sok lánynak (főleg 20 év körül) jobban bejön az ha személyes az ismerkedés kezdete...és nem jön be nekik a full részeg vagyok minden buliban csávó.

2016. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem iszom le magam a sárga földig, de ha iszok akkor nem merek odamenni mert félek hogy elbaszok valamit :D
2016. okt. 9. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor minek iszol te szerencsétlen ? Így már okod sincs rá.

Ne igyál aztán menj oda, vagy akkor az lesz a kifogás, hogy túl józan vagy ?

2016. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!