Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék közeledni hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közeledni hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam akivel most lettünk osztálytársak több mint egy hónapja ismerjük egymást. Mindketten 17 évesek vagyunk.

A lényeg hogy nagyon felkeltette érdeklődésemet és próbáltam közeledni felé,az az én szólok hozzá és próbáltam segítgetni is neki órán és még mellé is ültem egyszer , kedves is vagyok vele próbálom jelezni neki hogy vegye a lapot :D. De a srác nagyon félénk nagyon keveset beszél és igazából egy jó barátja van a többiekkel és egy két szót beszél. Nekem nagyon szimpatikus és tetszik is. De az a baj hogy én is kicsit félős vagyok és nem merek úgy igazán kezdeményezni. Meg persze nem is akarok olyan rá menős lenni mint egy hülye liba hogy szinte fel kínálom magam neki. Mert én normálisan szeretném meg ismerni. :) Kérlek titeket adjatok tanácsot hogyan lehetne tudtára adni hogy tetszik nekem hogy ő is merjen lépni.

Ha ért valaki a félénk fiúkhoz hogy hogyan kell őket bátorítani az kérem írjon.

Köszönöm a segítséget! :)


2016. okt. 10. 20:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírás hibák miatt!
2016. okt. 10. 20:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem először legyetek jó barátok, bízzon benned és tudja, hogy mindig számíthattok egymásra, idővel úgyis kialakul köztetek egy kapocs, ami szinte megszakíthatatlan lesz.

2016. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez segített kicsit előre haladnom.! Remélem össze tudunk barátkozni :)
2016. okt. 10. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!