Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon nehezen viselem, mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehezen viselem, mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, hogy hosszú kérdés lesz es csak vonalakba írom le. Két éve nagyon joba voltunk a sarccal lehetett vele lelkizni meg minden kedves is volt velem, kihuzott a depibol. Visszautasítottam. Akkor pedig nagyon oda voltam érte. Azóta 2-3baratnoje volt de 4honapnal tovább egyik sem tartott (egyikkel többször is összejött). Osztályba nagyon nem beszélünk, kerül, nem is olyan kedves mar. Osztálykirándulásokon viszont mindig közelebbkerulunk, de azok elmúlnak es jön megint ugyanez. Nem tudnám őrülten szeretni, így nem is akarok vele összejönni, de ha nem jövök ossze vele felek bánni fogom. Es nembirok neki ellenállni. De lehet mar nem is néz ram úgy (sőt 1964968%).. Ez így nagyon nehéz.. Valaki segítsen mar, hogy mit csináljak...

2016. okt. 19. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg továbblépni. Nem tudok mást javasolni.
2016. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem először is igazodj el magadon...ha rájössz mit is szeretnél, majd akkor eldöntheted azt is mit akarsz.
2016. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi, de szinte lehetetlen...nagyon bizonytalan. Ezt a pár hónapot kibirom vele es majd jobb lesz vagy tudja a halál..en csak az osztálykirándulástol felek nagyon, mert hülyék vagyunk.
2016. nov. 9. 17:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Messze van meg gondolom az osztalykirandulasotok. Addigra biztos valtozik a helyzet
2016. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg rosszabb a helyzet bevallotta, hogy érez valamit, de en meg mindig nemtudom...
2016. nov. 19. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:

en is voltam hasonlo helyzetbe... nm tudtam hogy mit erzek iranta de van egy tippem amivel kiderithetet hogy mit is erzel itanta... hogy szerelem e vagy csak barati szeretet


1. Kepzeld el hogy ti nevetgeltek.

2. Kepzeld el hogy ti kezenfogva setaltok az utcan.

3. Kepzeld el hogy ti csokoloztok.

4. Kepzeld el hogy mint az amcsi filmekben, olelkeztek pizsiben a fotelen es minden masodik szavatok az hogy szeretlek.


ha mind ezt elkepzelted, es jo erzes tolt el es azt kivanod hogy barcsak megtortenne akkor biztos hogy szereted. Ha csak egyik nm jon be neked akkor rakenyszerited ot magadra es bebeszeled magadnak hogy szereted pedig csak hialyzik a tarsasaga... es is voltam ilyen helyzetben...az egyik haverom szerelmes volt belem es ezt bevalotta es en hulye belementem hogy jarjunk habar en nm szerettem ot csak mint baratot... a vegen jobban megbantottam mint ha elmondtam volna neki az elejen hogy en ot csak baratkent szeretem... jol gondold meg hogy mit teszel mert ha rosszul dontesz akkor vegkep nm fog szoba alni veled... en is sokat kellett dolgozzak hogy megint baratok legyunk de akkor sem volt mar a regi

2016. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszát adom :)
2016. dec. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!