Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más nincs úgy vele hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nincs úgy vele hogy nem hiszi h valaha fog olyat társat találni aki jól bánik vele és tetszik is külsőleg? 19 L

Figyelt kérdés
2016. okt. 25. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy nem... ne aggódj...
2016. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En egyszer talaltam, de elhagytam mert masba voltam szerelmes
2016. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En ilyen vagyok.


Nekem teljesen biztos hogy soha nem lesz baratnóm.


17/f

2016. okt. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Totál igyvoltam 16 éves koromig, aztán minden megváltozott , jött pár jól induló pofáraesés, és azóta megint ígyvagyok, annyi külömbséggel hogy már nem is érdekel egyáltalán, ez hülyén hangzik de megfogadtam magamnak hogy bármi legyen, bármennyire bejöhet egy lány, kezdeményezni nemfogok,se keresni😅17f
2016. okt. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a macskáimmal fogok élni, így fogok megöregedni és meghalni, ők meg csak a kaja és a lakhely miatt fognak velem maradni😂
2016. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is így vagyok. De már nem igazán érdekel hogy lesz e valaki vagy nem ha akar jön ha nem nem. :)

16L

2016. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

15 éves létemre már belefáradtam a pasikba :D

Mindegyik anyuci kicsi fia,akinek minden a segg@e alá van tolva :D

Ezért azt várják hogy a lányok rohanjanak utánnuk.Persze

Majd... XD


A macskák már megvannak,kötőtanfolyamra jelentkeztem :D

2016. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!