Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek a windows 10 mobile...

Nektek a windows 10 mobile vagy az android 6. 0 tetszik jobban? (külsőleg)

Figyelt kérdés
Tehát olyanra gondolok hogy kezdőképernyő, menü, beállítások, egyes alkalmazások, böngésző kinézete milyen az egyes op. rendszereket.
2016. márc. 13. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
ios
2016. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Windows mindhalálig. Mindenki gyalázza, én imádom.
2016. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Nekem az ios kinézete nem nagyon tetszik, viszont a gyorsaságával meg vagyok elégedve


2. én is így vagyok vele. Mindenki kritizál hogy windows-os telefonom van de imádom (wp10-zel)

Bár igaz az iphone nem lenne rossz de az meg nekem drága.

2016. márc. 13. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Én pont iPhone 5-ről váltottam Windows Phone-ra. Azt mondják, nincs rá semmilyen app- nekem minden megvan, ami a munkához vagy szórakozáshoz kell. Azt mondják, rossz a kezelése- nekem az első pillanattól kezdve minden kézre áll, semmit sem kell keresgélnem a századik almenüben.
2016. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem a WP elrendezése nagyon tetszik, nagyon kényelmes. DE! Abszolút használhatatlan, egyetlen egy olyan alkalmazást nem tudok mondani, ami normálisan működik, ami optimalizálva van (még a messenger is húzós ami tényleg egy alapalkalmazás szerintem...) tudom, hogy nem ez volt a kérdés, úgyhogy nem is megyek bele a részletekbe itt. Mindent egybevetve, én már gyűjtök a következő telefonomra, hogy idővel lecserélhessem a Microsoftom (Lumia 535) és

soha többé

nem veszek Windows Phonet, nagyon megbántam.

Tehát az elrendezése, amit kérdezel az nekem tetszik, viszont a jövőben csak ios,vagy android részemről.

2016. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!