Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöjjek egy olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek egy olyan férfival aki külsőleg nem tetszik, de jó életem lehetne mellette?

Figyelt kérdés
A stílusa, viselkedése is nagyon bejön, lelkileg megvan az összhang közöttünk. Jó anyagi helyzetben van, és valljuk be nem mindegy hogy kivel fogom majd a gyerekeinket felnevelni. Biztonságban vele, vagy egy hozzám hasonlóan keveset kereső férfival, akivel albérletben tengődnénk, és nem tudnánk magunkat sem eltartani. Meg lehet kövezni hogy ez milyen pénzéhes felfogás, de szerintem amikor egy nő már családra vágyik pár éven belül, akkor bele kell gondolnia ebbe is. Vagy inkább keressem tovább azt az igazi szerelmet? Ami vagy eljön vagy már soha? Ha eljön, akkor sem tart örökké az érzés csak pár évig, utánna elmúlik a nagy lángolás.
2016. júl. 2. 12:49
 1/6 Mcgalagony17 ***** válasza:
10%

Én is meglehetősen racionálisan fogom fel ezt a "szerelem" nevű őrületet, és nem szokásom megkövezni senkit az igényeiért. :) De azt is vedd számításba, hogy ha nem tetszik külsőre akkor nem lesz köztetek kémia, tehát a szex sem lesz jó, ráadásul a gyerek nem fog egy normális női-férfi viszonyt látni... Olyan lesz, mintha egy barátoddal nevelnéd közösen a gyereked. És ettől természetesen az ő párkapcsolati képe is torzulni fog majd.


22/N

2016. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most azt próbáltad körülírni, hogy ha ez a férfi nem lenne tehetős, akkor nem ütné meg a mércét? Mert ha igen, akkor szerintem keresd tovább az igazit. Ha azért aránylag nem olyan rossz pasi, akkor meg bátran ismerkedjetek, járjatok együtt, később is kialakulhat a nagy szerelem.
2016. júl. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy mióta ismered és mennyire. Lehet ha jobban megismered, több programot csináltok, akkor mégis megtetszik. Nem alakul ki mindig az első 2 randin a vonzalom.
2016. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 cukilányka 0.0 ***** válasza:
50%

Mindenképp legyél megélhetési prostituált, csak ajánlani tudom!


"Meg lehet kövezni hogy ez milyen pénzéhes felfogás, de szerintem amikor egy nő már családra vágyik pár éven belül, akkor bele kell gondolnia ebbe is."


Nos... ha én vágyok valamire, akkor megteremtem a körülményeket hozzá, nem mástól várom el. :)


20L

2016. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Egy ilyen családhoz járok néha füvet nyírni meg kertészkedni. Ott is hasonló volt a helyzet, a csak elég szegény volt de jól nézett ki és ismerte a férfit. Ők konkrétan leültek egy asztalhoz és megbeszélték a dolgokat. Írtak egy szerződést is ami teljesen normális és szerintem elfogadható dolog. Mind a ketten tisztában voltak azzal, hogy nincs szerelem nincs meg a kémia, de gyereket akarnak. A pasi a cégét vezeti ezért nagyon kevés ideje van ismerkedni és ez a megoldás neki is jó volt. A szerződésbe ők beleírták, hogy hány gyerek lesz ki milyen szinten száll be a nevelésükbe, válás esetén hova kerülnek, válás esetén a nő mennyi pénzt vihet magával. Ők racionálisan megoldották az egészet. Nincs hűtlenség sem hisz ezt is megbeszélték. Persze addig rendszeresen szexeltek egymással amíg nem jöttek a gyerekek, de mind a mai napig jó viszonyban vannak egymással, értelmesen el tudnak beszélgetni és nincs féltékenység ha az egyik félnek alkalmi kapcsolata van.

Szóval szerintem a szerződés jó megoldás a te esetedben is.

Már ha a férfi is tisztában van azzal, hogy főleg az anyagiak miatt mész hozzá.

Ha nincs akkor gond adódhat abból, hogy miközben ő vágyik rád az érintésedre meg minden egyébre addig te nem, és ebből egyre növekvő feszültség lenne...

Beszéljétek meg őszintén és utána dönts.

25F

2016. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5ös hát nem szeretném hogy világunk ilyen irányba menjen tovább, mert akkor kb kifejlesztenek egy gyerek keltető gépet, aztán ugyanott vagyunk. 22/F
2016. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!