Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az segít a elfogadásban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az segít a elfogadásban hogyha mindig mondom magamban hogy úgysem lesz barátnőm soha?

Figyelt kérdés

Nagyon bánt hogy én nem találkozhatok és beszélhetek szép lányokkal,ezért valahogy el akarom terelni a gondolataimat.


Én nem szoktam sehova járni sporton és iskolán kívül és barátaim sincsenek,ezért sok időm van gondolkodni és egyfolytában azok jár az agyam hogy milyen lehet lányokkal lenni.


(Én még nem beszéltem sohasem lánnyal)


Ha látok egy lányt aki nekem tetszik akkor az az első gondolatom hogy sohasem lehet az enyém.


17/f


2016. okt. 27. 20:33
 1/9 Stark2000 ***** válasza:
100%
Elsőnek is: ez a negatív gondolkodás borzalmas. Legyél optimista, sokkal színesebb a világ. Lányokhoz nyugodtan közeledj. Fiatal vagy, próbálkozz csak! Mit veszíthetsz? Maximum visszautasít - de pont attól vagy férfi, hogy ezt eltűröd, és továbblépsz! :) Ha bunkónak vagy parasztnak érzed a csajszit, ne magadra vess. Csak kerüld el, és keress mást. Bunkókkal ne barátkozz!
2016. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha én találtam magamnak barátnőt, akkor neked is fog menni.
2016. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, ezzel csak még inkább rontani fogsz a helyzeteden.
2016. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az segít, ha leírom, hogy hogyan képzelem el az életemet úgy ahogy a legszebb lenne.

Minden nap írok valamit hozzá. A lehető legrészletesebben és a lehető legideálisabban ahogy el tudom képzelni.


Nekem ez rengeteget segít abban hogy pozitívan és megoldás centrikusan lássam az életet.

2016. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát ezzel a világlátással riszpekt hogy még nem akasztottad fel magad ... nem lehet így élni ... felejtsd el ezt a hülyeséget .. emeld fel a fejed, nézd meg a világot és indulj meg ... ja, elég sz@r hely, sok buktató, sok nehézség, sok csalódás fog érni, de bele kell menni ... rá fogsz jönni, hogy ezek mellett rengeteg szép dolgot is tartogat számodra az élet, akár barátokat, akár barátnőt is ... mert miért ne? ha meg sem próbálod mégis mit vársz?

ha az ismerkedéshez szeretnél tanácsot kapni, kérdezz olyat, vagy olvasgass itt, napi szinten dobják unalomig az ilyen kérdéseket, hátha segít valamelyik ... de ezt a sok baromságot amit itt leírtál, szerintem sürgősen felejtsd el ...

2016. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
MAF? Önsajnáltatással nem mész semmire!!! "Ha látok egy lányt aki nekem tetszik akkor az az első gondolatom hogy sohasem lehet az enyém." Ilyen gondolkozással csak magad alatt ásod a gödröt, ugye tudod? Egyébként a totálisan rossz lelkiállapotodon, és az önsajnáltatásodon kívül egy probléma van veled: túl nagy szintet akarsz lépni egyszerre. Gondolj bele. A tudatalattidban már most párkapcsolatot akarsz. De nem erről szól az egész! Én kb. több, mint 1 éve kezdtem el magam helyrerázni, sok belső erő kellett ehhez. Én úgy érzem, hogy egy bizonyos célhoz közeledem, minden rendben van, 1.5 éve el sem mertem képzelni, hogy annyi valódi/netes barátom/haverom lesz, amennyi most. Ha leírnám azt, hogy hogy jutottam el idáig, túl hosszú lenne, ha akarod, privátban írhatok. De a fő a fokozatosság. Instabil lélekkel amúgy is borzasztó vállalkozás lenne egy párkapcsolat, vagy egy szerelem, sok amúgy érzelmileg nagyon stabil embert is ledönthet egy félresikerült párkapcsolat ügy. 16f (nekem sem volt sosem b.nőm, én is siránkozhatnám, de nem teszem! fel a fejjel!)
2016. okt. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocsanat,de Ti hogy vettétek le ebből azt,hogy én sajnaltatom magamat??


En teljesen komolyan kérdeztem ezt!


Nem vagyok,se depressziós,se negatív.


Csakis a lányokkal kapcsolatban vagyok negatív,mert Én jól tudom a végeredményt már előre.


En teljesen komolyan gondoltam ezt hogy én elfogadjam a dolgot.


Nem ertem Ti hogy szurtetek ki ebből a kedesbol hogy en egy depressziós,ongyilkos hajlamú vagyok...


Hogy kellett volna kiirni ezt a kérdést akkor,hogy érthető legyen?

2016. okt. 29. 15:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, nehogy elkezdd megadni a kritiériumokat, hogy milyen választ írhatunk... Én leírtam a véleményemet, hogy szerintem milyen vagy. A válaszodból lerí, hogy valóban problémás vagy, valami baj van a lelki világoddal. "Csakis a lányokkal kapcsolatban vagyok negatív,mert Én jól tudom a végeredményt már előre." Ez mindent elárul. Ha így gondolkozol, az az élet többi területére is kihathat. Tapasztalatból beszélek. Egyáltalán ha tudod, hogy úgysem lesz senkid, és cölibátusban élsz életed végéig, minek írtad ki a kérdést? Most nagyon úgy tetteted magadat itt, mintha nem kéne neked barátnő, "mert úgysem fog menni", közben szerintem szétesz a vágy téged egy megbízható ember után. Ugye így van? Naugye... És ki írta azt, hogy depressziós vagy, meg öngyi fele tendálsz? Én írtam azt, hogy önsajnáltatással nem mész semmire, és szerintem az önsajnáltatás lerí a kérdésedből, de akkor nincs igazam. "Én teljesen komolyan gondoltam ezt hogy én elfogadjam a dolgot." Akkor fogadd el ezt a tényt, hogy neked sosem nem lesz barátnőd, a nagy x-et nyomd meg, és ne rontsd tovább az oldal amúgy is gyenge színvonalát. Kit érdekelne amúgy a te problémád, ha ilyen jól elfogadod? Mondd, kit? Ha pl. szüleidet érdekelné (feltételezem, h nem érdekli őket), akkor valószínű nem lenne itt ez a kérdés. Én pl. csak segíteni akartam, és a kommented előtt egy lelkileg összetört, önbizalomhiányos kortársat képzeltem el, aki segítséget igényel. A kommented után 2 dolgot feltételezek: 1. egy troll vagy, kamu a kérdés.

2. Nem akarod te megoldani a problémád, jó a meleg sz*rban ülni.

#6 voltam. Innentől nem érdekel a rinya.

2016. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Általánosítással sem jut semerre az ember. Mégis mit értesz azon, hogy nem lehet a tiéd "egy lány"? Mégis kicsoda, melyik ez a lány? Látod, ilyen általánosításokkal nemigen lehet logikus következtetésekre jutni. Attól, hogy lekoptatott egy lány, az még sehol sem jelenti azt, hogy egy másikkal ne lenne jobb.


Az is egyértelmű, meghiszem azt, hogy nem kell olyan lányokra hajtani, akin már előre nagyon érződik, hogy nem szimpatizál téged. Viszont ez nem olyan dolog, amire kiakadsz. Olyan lányt kell keresni, aki elfogad téged, kedvel, a többivel meg tényleg nem érdemes erőltetni.


Abból a szempontból sincs logikája a leírásnak, hogy igazán nem mindegy, hogy azt nyávogsz, hogy "sosem lesz barátnő, lehetetlen reménytelen ügy", vagy épp azt mondod, hogy "nem akarsz barátnőt". Szerintem az olyan helyzetet is negatívan kezeled, amikor épp lehetne barátnőd. Az ellenkező nem tagjai közül is sokan akadnak, akik pont ilyen kétségbeesetten állnak a dologhoz. És tökre örülnek annak, amikor valaki lép. De a negatívitás lelketlenné teszi az egészet, ilyenkor nem érti a lány, hogy mit várnak tőle. Ha csak negatívitásba merül ki a próbálkozás, akkor lehetnek a lányok bármennyire nyitottak rád, teljesen hiába.

2016. nov. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!