Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek megbeszéljem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbeszéljem a barátommal ha aggódok a kapcsolatunk miatt vagy inkább tartsam magamban?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy kívülről halál nyugodt csajnak tűnök, de belűről igazából nagy a káosz. Nagyon sok minden miatt idegeskedek, amit elfojtok és soha nem beszélek róla. Nem akarom a barátomat minden hülyeség miatt zaklatni. pl. ilyenek miatt hogy:

- Mért nem voltál elérhető?

- Ki az a csaj?

- Félek hogy meg fogsz változni.

Ezek az alap dolgok. És nagyon örülnék neki ha ezt mind megbeszélnénk, mert utána lenyugodnék, de félek bármit is szóba hozni. A barátom azt hiszi hogy nagyon laza csaj vagyok, és nem parázok ilyen hülyeségeken. Nem akarom őt idegesíteni. Szerintetek mit csináljak? Elmondjam neki hogy így érzek vagy jobb ha továbbra is magamban tartom?

18/L


2015. aug. 6. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

inkább normális hangnemben beszéld meg vele mielőtt robban a bomba...


22F

2015. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenki ezen az oldalon ker segitseget es mivan ha valaki rosz valaszd ad es ezert ba-szod el az eleted eleg fura regen nm volt ilyen oldal es az emberek megis meg tutak oldani a gondjaikat
2015. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Természetesen meg tudom oldani a gondjaimat a GYIK nélkül is, és amit itt kapok választ az nem mérvadó csak kíváncsi vagyok az emberek véleményére. Azon kívül meg jó időtöltés ha unatkozok. Szerintem ezzel sokan így vannak.
2015. aug. 6. 16:18
 4/4 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem egészséges, ha magdbafojtod az érzéseidet, aggodalmaidat. Ő szokott téged kérdőre vonni? Mert ha igen, akkor neked is ugyanolyan jogod van hozzá, mint neki. Máskülönben ez így egyoldalú és nem őszinte, valódi, teljes kapcsolat. Az a jó, ha nyugodtan meg tudjátok beszélni a kétségeiteket, hangos szó nélkül és közösen megpróbáltok változtatni a problémás dolgokon :) Nyugodtan mondd el neki a véleményed, ha szeret, akkor megérti és nem fog rádförmedni :) Az sem jó, ha a laza csajt mutatod neki, miközben nem vagy te annyira laza :/ A valódi énedet mutasd neki, ne fogd vissza magad az ő kedvéért. Az is hozzád tartozik, szeretnie kell azt a feledet is, amelyik nem túl laza! Ha állandóan abban a hitben él, hogy nyugodtan tehet bármit, akár meg is csalhat, mert a laza csaj úgysem fog gyanakodni és nem szól semmit.. Szóval mindenképp mondd el neki, amit gondolsz!
2015. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!