Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lánynak miért taszító a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak miért taszító a komolyság? 17/f

Figyelt kérdés
Mièrt szeretik jobban az ilyen kis mindenen nevetkèlő,komolytalan,játszadozó fiúkat,mint a komoly,határozottakat?
2016. okt. 29. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Mert még gyerekek.
2016. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én komolyan viselkedek mindig, ezért csak a külsőm vonzza a legtöbb csajt. Valószínűleg azért szeretik jobban a mókásakat, mert nem komolyak és jobban érzik magukat egy ilyen típusú fiú mellett.
2016. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És sok fiú miért nem komoly?
2016. okt. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3: Nem tudom,de engem nagyon elkeserít hogy egy felszínes fiúra nagyobb igény van mint egy elkötelezettre. Én különben komolyabb beállítottságú vagyok.
2016. okt. 30. 06:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit értünk komoly alatt? Aki nem szokott viccelődni, vagy aki nem gyerekes? Mert ez nem mindegy. A gyerekes fiúktól a falra mászok, a komoly, értelmes, de humoros fiúkért meg odavagyok.

Engem kicsit megriaszt, ha egy fiú túl komoly, keveset nevet. Kellemetlenül érzem magam mellette, nem lehet vele viccelődni, pedig a feszültséget azzal lehet a legjobban oldani.

17/L

2016. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem taszító, sőt. Én például nagyon komoly lány vagyok, és gyűlölöm a gyerekes, komolytalan viselkedésű, primitív embereket. Ezért is szeretnék komoly fiút, VISZONT én is szeretek nevetni, annak ellenére hogy nem sokszor szoktam. jó ha egy fiú képes felvidítani vagy megnevettetni és ez nem összekeverendő a mindenen nevetgélő, gyerekes srácokkal. Szerintem a "mai" lányok, úgymond "félnek" az ilyen srácoktól,ugyanis mindenhol azt látják, hogy a menő srácok, flegmák, semmit nem vesznek komolyan stb. és amiért nincsenek hozzászokva a komoly srácokhoz, ezért nem tudnak velük/veletek mit kezdeni. Tehát maradj komoly, de ha kell legyél vicces, tudd megnevettetni a lányt. 17/L
2016. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!