Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nehéz lesz olyan fiút találnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz lesz olyan fiút találnom, aki az esetek többségében inkább komoly, picit monoton mint vicces?

Figyelt kérdés

Úgy értem aki szinte mindig komoly, nyugodt, intelligens. Ezt nem egy olyan tipikus mindenkit leminősítő kérdésnek szántam! Biztos vagyok benne hogy van ilyen, csak sajnos a koromból adódóan még nem találtam. :)

Van aki már találkozott ilyen fiúval? :)

14L



2016. aug. 26. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Hidd el tapasztalatbol mondom hogy a te korodban meg rettentoen keves az ilyen fiu. Van, csak nagyon keves. Kell meg egy ket ev hogy megkomolyodjon a nagy reszuk. 15/L
2016. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1.: Ezért mondtam, hogy a koromból adódóan még nem találtam. :) Sajnos én is tapasztalom, hogy van akin látszik hogy pár év múlva egy teljesen komoly fiatal lesz, de sajnos a jelenben még gyerekes.
2016. aug. 26. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Összekevered a kettőt. Attól hogy valaki vidám, derűs, és nem folyamatosan komor arccal bámul, még lehet érett. Ezt sokan össze is keverik, de a komolyság, nem feltétlen, egyezik meg az érettséggel.

Én is egy életvidám srác vagyok, és még is tudok komolyan viselkedni.

Ami a különbséget teszi az éretlen és érett között, az az hogy amikor kell tudj komolyan viselkedni. 18/f

2016. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. aug. 26. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,nehéz lesz ilyet találni mivel elég kevesen vagyunk.Én mondjuk pont hasonló vagyok, úgyhogy annyi tanácsot tudok adni hogy a csendesebb fiúkkal is kezdj el ismerkedni mert az esetek többségében az ilyen fiúk általában nem a hangosabbak :) 16\f
2016. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. aug. 26. 13:13
 7/8 anonim válasza:
Az elöttem válaszolóval eggyet értve attól hogy valaki jó kedvü attól még lehet komoly én pld ezzel fordítva vagyok nem nagyon találkoztam még olyan lánnyal aki komolyabb "gyerekeket" bírja kedveli. Én pld szeretek beszélgetni komolyabb dolgokról de észre vettem hogy a csaj akivel beszélgettem nemérdekelte nem is tudott hozzá szólni semmit :D és kellemetlenül éreztem magam (17f)
2016. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én pl olyan vagyok
2016. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!