Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá egy lányra a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy lányra a facebookon?

Figyelt kérdés
Szóval van egy osztálytársam aki nagyon bejön nekem,most úgy haveri viszonyba vagyok vele,és néha már úgy utaltam neki arra,hogy mennyire bejön nekem,de ő szerintem ezt viccnek gondolta.Minden nap beszélek vele,így van közös témánk,de most,hogy elkezdődött az őszi szünet így egy hétig nem tudok vele beszélni,ezért gondoltam ráírok a facebookon,hogy lássa,hogy engem érdekel mi van vele.A kérdésem az,hogy ez jó megszólításnak?:''Szia,.....!Neked,hogy telt eddig az őszinüneted?Most,hogy vagy?...".Ha nem jó megszólításnak,akkor segítenétek kijavítani vagy tanácsot adni ezzel kapcsolatban(mert olyan nagyon csak a megszólítással van problémám utána a többi már jön magától).15/F

2016. okt. 29. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem vedd lazábbra a "figurát"... Pl: Szia :) na milyen a szünet?
2016. okt. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Egyszerre csak egy kérdést írj, mert a csajok a utolsón kívül általában ignorálják a kérdéseket :D

Amúgy szerintem teljesen oké ha így írsz rá, igaz még nem is igazán kezdődött el a szünet. :D

2016. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
osztálytárssal nem érdemes kikezdeni
2016. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy kedd/szerda környékén akarok írni(az olyan ideális időszaknak néz ki).Ja igen és tudom,hogy házinyúlra nem lövünk,de én már átgondoltam,és vállalom a kockázatot.Az érdekelne még,hogy szerintetek nem venné tolakodásnak,ha ráírok?
2016. okt. 29. 23:07
 5/6 RarityLuv ***** válasza:
66%

Szerintem kattints arra a részre, ahová szeretnéd írni az üzenetet, majd a billentyűzet segítségével gépeld be. Ezután kattints a küldés gombra és kész is vagy :D

Fiúknál ugyan ezzel a módszerrel kell eljárnod.

2016. okt. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már az előző válaszolók nagyjából válaszoltak is szóval sok hozzá fűzni valóm nincs.Teljesen jó amit írtál.Meg az is hogy jövő hét tájékán akarsz majd ráírni.Nyelvtanilag nem fogja elemezni a mondatodat szóval ezen ne parázz annyit.És tuti nem fogja zaklatásnak nézni azt hogy ráírsz.
2016. okt. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!