Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek milyen tipusú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen tipusú fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Tehát azt szeretném kérdezni,hogy nektek inkább a nagyon humoros,de kevésbé komoly vagy a kevésbé humoros,de komoly fiúk(akikkel lehet komolyan beszélni)jönnek be?Nektek inkább a "jó" vagy "rossz" fiúk jönnek be(csak mert a filmekben mindig úgy látom,hogy a rosszak inkább bejönnek a lányoknak)?Továbbá mit gondoltok,arról,ha egy fiú féltékeny(mondjuk adott esetben rátok)?Bárkitől jöhet válasz,de engem most főként a tinédzser lányok válasza érdekel.

15F


2016. okt. 30. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Az a lényeg, hogy bármiről tudjak vele beszélgetni... Egyszer random dolgokról hülyeségeket pofázni, 10 perc múlva pedig akár komoly dolgokról "filozofálni" :)
2016. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
nekem inkább a közepes... mármint legyen humoros de lehessen vele komoly dolgokról is beszélni. a jó és rosszfiús részről csak anyit hogy ne legyen túl feszes. legyen laza, szóval a rosszfiúk is bejönnek :D én bírnám ha féltékeny lenne rám, mivel az arra utal hogy szeret :D 15/L
2016. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább jó fiú. De ne értsd félre, a jó fiú NEM azt jelenti h legyen papucs!! Utálom a papucs fiúkat. Én eléggé határozott, nagyszájú lány vagyok, nekem olyan fiú kell, aki néha helyre rak hogyha kell ;D

Szóval alapból a jofiú beállítottságuakat szeretem, de legyen benne rosszaság is ;P Általában legyen humoros, de amikor kell, akkor teljesen komoly.

Én nem szeretem ha egy fiú féltékeny. Mondjuk ez attól is függ, h milyen fajta féltékenységről beszélünk-. Pl. ha sétálok a pasimmal amikor egyszer csak meglátom az egyik régi haveromat és köszönök neki/beszélgetek vele és a pasim végigméri, az persze jól esik. Viszont ha üldözési mániás és folyton zaklat, h "ez kicsoda? az kicsoda?", az nagyon idegesítő tud lenni...

15L

2016. okt. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen köztes. Lehessen vele komolyan beszélni, de mellette tolhassam fullba a kretént.
2016. okt. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A lányok nagy része azért akar "rosszfiút", mert bízik benne, hogy mellette, és CSAK MELLETTE jó lesz.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Legyen humora, de lehessen vele normálisan is beszélgetni.

Ha pedig féltékeny, az van, aki szerint aranyos, de egy idő után marhára idegesítő tud lenni.

2016. okt. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
is-is. humoros is,de komoly is.én is ilyen vagyok...egyszer gyerekes,máskor komolyabb:) inkább a "jó" fiuk tetszenek,és nem zavar ha feltekeny,én is az vagyok elég gyakran:) 15l
2016. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a komolyság és a humorosság egyáltalán nem két véglet :)

Nekem azok a fiúk jönnek be nagyon, akik intelligensek, értelmesek, érdeklődőek, emellett pedig rettentő jó humoruk van. Okos humoruk természetesen, tehát nagyon nem tudom értékelni a mások bármilyen identitására irányuló vicceket, az olyan vicceket, amik bántóak lehetnek, vagy az olyanokat, amik tök közhelyek, minden nap hallom valahol. Az a jó, ha az adott szituációra tud reagálni valami értelmes megnyilvánulással.

Inkább a jó fiúk. Az alpári beszéd, a folytonos bulizás nem szimpatikus, a dohányzás pedig egyenesen taszít.

Ha féltékeny rám? Mármint, ha arra féltékeny, hogy én más fiúval töltöm az időmet? Egy bizonyos szintig imponáló, ez azt jelenti, hogy érdeklem. Ha azonban túlzásba esik, és túl sokat képzel bele egy ártatlan beszélgetésbe egy másik fiúval, az már nem szimpatikus.

17/l

2016. nov. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ezek alapján az én személyiségemmel valami görög félistennek kéne lennem mégse felelek meg senkinek xd 17/F
2016. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szeretem egy fiuban, ha humoros. De azért van egy bizonyos határ. Sztem azért jönnek be a rosszfiúk a legtöbb lánynak, mert ok magabiztosak, nem totojaznak, hogy megszólítsák-e a kiszemelt lányt, ellentétben a jofiúkkal. TISZTELET A KIVÉTELNEK!

Bár nekem valahol a kettő között van az ideálom.

A féltékenység egy kapcsolatban nem jo dolog. Viszont azt nem bánom, ha a srác NÉHA kicsit féltékeny, mert az azt jelzi, hogy nagyon szeret es nem akar elveszíteni.

2016. dec. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!