Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is esélytelen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is esélytelen, hogy változzon valami?

Figyelt kérdés

Ha 19 évesen nem volt még barátnőm, mert nem járok sehova és soha nem is próbálkoztam még,akkor felesleges már elkezdeni csajozni?

Régen sokat bántottak amikor iskolába jártam és inkább visszahúzodtam.


Sportoláson és munkán kívül ,sosem voltam sehol ami társasághoz kapcsolódik.


Azóta sem baratkoztam...lányokkal meg nem igazán tudok beszélni,(igazából,nagyon senkivel sem tudok beszélgetni,mivel soha nem törtènik


A lányok,mondjuk durván 95%-a levegőnek néz stb..


Már felesleges lenne elkezdeni próbálkozni? Már úgyis több éves lemaradásom van másokhoz képest.

A legtöbben ebben a korban,már túl vannak az első komolyabbnak mondható kapcsolaton,én pedig még csak egy ölelést sem kaptam még egy lánytól sem.


Szóval ilyen tapasztalatlanul felesleges neki kezdeni ennek,a nem túlzottan könnyű dolognak.


(Kocka nyelvre lefordítva:

Akkora lenaradásban vagyok a korosztályomhoz képest,mint ha egy 1-es szintű Mágussal próbálnál legyőzni egy 70-es szintű Tankot.)


19/f

Lassan 20



2016. nov. 2. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Dehogy felesleges! Nem vagy lemaradva semmiről! Merj nyitni mások felé! Add önmagad és légy bátor! Nem szabad feladni!

18/l

2016. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ooo keress gamer csajt ha nagy gamer vagy en ismerek joparat akik hat jol is neznek ki es a jatek kototte ossze a pasijaval:D
2016. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem késő. Próbálkozz nyugodtan, legyél egy kicsit bátrabb.
2016. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ahol kell ott bátor vagyok,de mivel eddig soha nem jártam el sehova(suli-->haza,

most pedig munka-->haza)ezért nem is tudok miről beszélni,így azért eléggé nehéz nyotni mások felé.


Kollégáimnak folyton pityeg a telója,mindíg ír nekik valaki,nekem meg szinte soha.

2016. nov. 2. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!