Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék, hogy ez változzon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
Nagyon elkeseredett vagyok, mert nem jön össze soha senkivel semmi. Zárkózott lány vagyok, akinek soha nem volt barátja és szeretnék egyet már régóta. Senkinek nem tetszem és szerintem nem vagyok szép sem a fiúk szerint. Mit kéne tennem, hogy érdekeljem őket? 16/l

2016. szept. 3. 15:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá, mert felesleges. Ez a legjobb amit tehetsz. És biztos lesz srác akinek tetszeni fogsz.
2016. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%

Szépség relatív, ráadásul 100%, hogy pillanatokon belül kapsz sok privátot :D, de elkell hogy keserítselek, mert én nem írok neked :P

17F

2016. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De attól, hogy sok privátot kapok és mindenki elmondja, hogy biztos nem vagyok csúnya, meg legyen több önbizalmam még nem fognak szeretni a fiúk. Inkább abban kérnék segítséget hogyan viselkedjek velük. Vagy miről beszélgessek ismeretlen fiúkkal társaságban. Sosem tudtam ezeket és mindig hülyének néznek.
2016. szept. 3. 15:57
 4/21 anonim ***** válasza:

#2: Biztos, hogy most nagyon szomi lett... :P :D


Amit tehetsz az az, hogy kicsit jobban megnyílsz másoknak (és ezt most nem a lábakra érettem :P) és mosolygós leszel. Egy mosoly nagyon sokat tud dobni ;) Ne foglalkozz a külsőddel (mármint olyan értelemben, hogy biztos nem vagyok elég szép, mert görcsölni fogsz az meg nem nagyon jó). Próbálj lazán viselkedni, legyél magabiztosabb, dolgozz egy kicsit a kisugárzásodon, ne játszd az elérhetetlent és előbb utóbb fel fognak rád figyelni. De az a legfontosabb, hogy bátran nyiss mások felé ;)

Sok sikert! :)

2016. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. De mondjuk, ha valaki odajön hozzám és beszélgetni akar én mit kérdezzek tőle? Nagyon béna vagyok beszélgetés terén is a fiúkkal.
2016. szept. 3. 16:06
 6/21 anonim ***** válasza:
Kérdező ugye szomorú vagy, hogy nem írtam?? :)
2016. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nagyon. :( De légyszi ne írj ide se, mert csak jobban fáj.
2016. szept. 3. 16:14
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát, ha valaki odajön hozzád, akkor ő biztos feldob egy kérdést ezáltal a téma is megvan. Abból meg ki lehet hozni más témát is, vagy ha az úgy nem megy, akkor kérdezd meg, hogy milyen volt eddig a napja vagy mesélj neki valami sztorit ami ma történt a suliban, vagy veled a közelmúltban. Vagy akár megkérdezheted, hogy ismeri e XY-t és hogy hallotta e, hogy milyen műsort/galibát csinált múltkor, meg ilyenek. Arra fog valamit reagálni, akár kérdezhet is és máris kialakult a kommunikáció :) De az a lényeg, hogy ne bonyolítsd túl, mert akkor szokott az lenni, hogy nem tudsz mit mondani. Csak mond azt, ami eszedbe jut minden komplikáció nélkül. ;)
2016. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De nekem olyan kínos témáim vannak meg amiket szeretek azokat sem szokták túl komolyan venni és félek, hogy csak elriasztom az embereket.
2016. szept. 3. 16:31
 10/21 anonim ***** válasza:
Mik lennének azok a kínos témák?
2016. szept. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!