Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még esély? Nagyon bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély? Nagyon bejön az osztálytársam.17/f

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe szerelmes vagyok, de ő nem szeret viszont. Már 2éve baratok vagyunk, és szeptember óta jelentek meg nálam ezek az érzések. Nemrég beszéltünk erről, és azt mondta, hogy régebben neki is volt olyan pár hónapja, hogy jobban bejöttem neki (augusztusban, szoval pont elkerültük egymást). Most azonban nem, mert van egy masik külföldi srác, aki nagyon bejön neki(őt egy hónapja ismerte meg). Még nem tudom feladni a dolgot, és nem tudok azon lenni, hogy legyünk újra barátok. Szerintetek van még esély, vagy inkább tegyem magam túl rajta? (Amúgy az osztálytársam, szóval ez a 'nem találkozunk' féle megoldás nem jatszik.)

2016. nov. 3. 11:19
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nem érdemes feladni, próbálj vele minél több időt tölteni, beszélgetni vele, bókolni neki. Ezek a törődések minimum egy kicsit ki fogják váltani belőle az érzelmeket. Ha nem lépsz rajta túl, akkor nagyobb sokkal az esély, hogy a tiéd lesz. :)
2016. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaa azt még elfelejtettem mondani, hogy úgy váltunk el, hogy a barátságunk is elégé beleremegett, és számomra (és szerintem számára is) nadyon kínos az egyutt lét, es ,foleg ha ketten vagyunk csak.
2016. nov. 3. 12:08
 3/6 anonim válasza:

Fel ne add! Az jo, ha nar taplalt irantad erzeseket. Azok nem mulnak csak ugy el, ha jobaratok vagytok! HAJRAA :D

18/L

2016. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Minden csata akkor veszik el amikor feladják... Ha a zsigered azt súgja, hogy érdemes, mindenképp próbáld tovább :) Ha teljesen értelmetlen lesz próbálkoznod, azt a tudtodra fogja adni (ha őszinte veled és nem fél kimondani esetlegesen fájó dolgokat is akár)


25/L

2016. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se add fel! Ha látja,hogy kitartó vagy és küzdessz,egy-kettőre elfelejti azt a külföldi srácot! ;)

Sok sikert!

2016. dec. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Girgoy ***** válasza:
És ezzel a külföldi sráccal amúgy milyen sűrűn találkozik a valóságban? Lehet, hogy csak egy fellángolás az egész. Szerintem se temesd még ezt a kapcsolatot. Csak legyél ott neki, amikor elmúlik a másik... :)
2016. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!