Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van hogy azt mondjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van hogy azt mondjak helyes vagyok, de sose volt meg baratnom? 18/F

Figyelt kérdés

A lanybarataim mind dicsernek de erdekes egyik se jarna velem es altalaban arra hivatkoznak hogy "Nagyobb szuksege van egy orok baratsagra, mint egy kapcsolatra ami barmikor veget erhet" es hasonlo dumakkal probaljak terelni a dolgot.

Magas es vekony testalkatu vagyok, barna szem haj. Igazabol ha valaki ker kepet az irjon es kap.

De a lenyeg az, hogy miert dicsernek eleg sokan ha en nem erzem hogy az lennek, mivel 18 eves letemre egy kapcsolatom se volt.

Konnyen ismerkedem a lanyokkal, de mindig beragadok a baratsagzonaba :(

Ha kep kell nemed korod ird.



#IDE #irjak :D
2016. nov. 4. 16:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Küldjél képet.
2016. nov. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Akkor talán a belsőddel van probléma, de csak tippelek.
2016. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
49%

Küldesz kepet?? :D

Amugy lehet nem vagy elég rámenős vagy csak nem találtad meg még azt a lányt akivel tényleg összeilletek.

2016. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
3%

Ha tlnyleg helyes vagy, akkor nem értem, milrt van ez igy. Viszont hodf el, egyszer ugyis megtalálod az igazit. Lehet, hogy ezek a lányok nem értékelnek. Probalj meg nalad fiatalabb lanyokat is, ne pont egy 12 evesre gondolj, de egy 2-3 evvel fiatalabbra. Persze ne olyan aki agyiéag leragadt az also osztalyban es csak probal idosnek tunni.

15/l

2016. nov. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Kérnék egy képet.
2016. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nekem is kuldhetsz kepet, delehet amugy aza baj hogy tul kedves vagy a lanyokkal, es ezert ragadsz a baratzonaban.
2016. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Szerintem a viselkedesemmel az a baj hogy tul az a jofiu vagyok aki mindent megtesz a masikert, es inkabb a viselkedesem miatt birnak es valoszinuleg a kulsom nem jon be senkinek. De akkor nem ertem miert hazudnak hogy helyes vagyok... onbizalom hianyos vagyok, de en se mondom magam rondanak, inkabb atlagos vekony sracnak.

Lehet tenyleg nem lenne szabad tul kedvesnek lennem de hiaba elhatarozom hogy picit flegmabb szemetebb leszek (persze izlesesen amennyire kell) de nem megy. Lelkis vagyok es nem szeretek megbantani senkit se :s

KEPET CSAK ANNAK KULDOK AKI IR NEMET ES KORT :)

2016. nov. 4. 16:24
 8/27 anonim ***** válasza:

Mindenki azt mondja, hogy szép vagyok, okos vagyok, stb., mégsem volt még barátom.

Egyszer, az egyik jó fiú barátomtól megkérdezte a barátnőm, hogy mit gondol, szép vagyok-e (persze én mondtam neki, hogy kérdezze meg), a válasz az volt, hogy szépnek szép, csak nem az esete. Szóval átérzem a helyzeted. 16/l

Ha gondolod, nekem is küldhetsz képet.

2016. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
16/l
2016. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Eddig csak 3 an irtak le a koruk nemuk. Ok kapnak csak. Sry, legalabb ennyit tudjak rollatok ha mar kepet kuldok :)
2016. nov. 4. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!