Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tetszik egy nagyon jo baratnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy nagyon jo baratnom pasija, sokat jarunk ossze, es ugy erzem, hogy en is bejovok neki, ugy hogy kozbe nekem is van baratom, tudom, hogy ez nem helyes, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 31. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A véredben van,teljesen mindegy mit írunk.

Természetesen k úrasd le magad vele is.

2016. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Növessz gerincet.
2016. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Tökmindegy,csak ne szaporodj életed végéig...
2016. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Ne foglalkozz vele, az a fellángolás elmúlik, és nem fogsz tönkretenni miatta két kapcsolatot is. Ráadásul utána sokkal jobban fogod érezni magad, hogy ellent tudtál állni a kísértésnek, és hűséges tudsz maradni.

Ne aggódj, csak elsőre nehéz kicsit, de legközelebb már sokkal könnyebb lesz. :)


Nem kunszt hűségesnek lenni annak, akinek nem is lett volna rá soha lehetősége. A nagy dolog az, ha lett volna, és hideg vérrel nemet tudtál mondani. :)

2016. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

A megcsalást elítélem,gyerekkori trauma miatt is(kiskoromban szüleim elváltak,apumnak szeretője volt..).Én nem csalnék meg senkit,nincs is most kapcsolatom.


Viszont az egyik barátnőm pasijával össze szoktunk járni szexelni.Először nekem is nagyon bűntudatom volt,de nem történt semmi,ugyanúgy ment az élet tovább és megbízunk egymásban,ez a kettőnk titka.Nagyon izgalmas dolog.Csak azt sajnálom,hogy barátnőmet csalja(nem csak velem)és ezt nem mondhatom el neki,mert én is benne vagyok a dologban.

2016. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy senki vagy, akinek a hűsége sem ér semmit. Szakadj meg!
2016. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!