Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ahhw vissza jelölt a crussom*-...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhw vissza jelölt a crussom*-*-kiszemeltem- hogy irjak rá vagy mit csináljak? 16/L

Figyelt kérdés

Nem volt még egy barátom se pedig 16 vagyok:( És ő azért tetszik mert nem olyan külseje mint a többi fiúnak-vagy a többségnek, hanem hosszú a haja és szerintem rocker *-* meg nagyon aranyos a mosolya meg magas és állati sexi :3

Nem csináltam még ilyet szóval ilyenkor mi a "szókás" mit tegyek irjak rá? Mit irjak? Nem akarok tolakodó lenni meg semmi..:(( Am nem járunk egy suliba, csak ő is gitározik abba a klubba ahol én, de másik csoportba vagyunk. Nagyon ritkán hetente egyszer látom:( Csoda hogy megtalátam fb-nxd egy szót nem beszéltem vele élőben se meg semmi:(( csak felsorolom a tényeket segitsetek:DD meg ami még ezembe jutot azt leirtam lejjebb:)



Szóval ő rocker vagyik hosszú a haja meg bőrkabátja van és rock koncertet meg egy bandás nyeremény játékot osztot meg onnan gondolom:3

De barátnőm is rocker ő nagy metálos sűrűn jár koncertre, rengeteg bandás pólója, pulcsija, meg pár nyaklánca is van. Van szimat szatyra, meg málhája na meg kék a hajaxd szóval ha valaki rá nézz aki nem retardált az látja hogy rocker.

Na most arra akarok kijukadni hogy a kiszemeltemnek éppen hosszú a haja de nem tűnik nagy rockernek ami nekem jó mert én se vagyok az.., de szerintem hamarosan az leszek tutixdd ha a barátnőmön mulik akkor biztosxd


Még annyi hogy nagyon kösszi annak aki elolvasta ezt a mini regényt..xd és fordítot rám időt:)

Helyesírásomba kérlek ne kössetek bele siettem ha valamelyik szót olyan értelmetlenül irtam, hogy nem birod kiolvasni, akkor arra nyugodtan kérdez rá:33

De fel is vagyok mentve helyesírásból, szóval nem osztályozák, de javulgat csak lassan:(



#szerelem #Crush #barát. kiszemelt
2016. nov. 4. 20:26
1 2
 11/11 Pandamaci09 válasza:

Oh ez nagyon cuki*-*

Írjál rá ha még nem tetted. Sok sikert.😍 15L

2016. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!