Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy vegyek bátorságot ahhoz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyek bátorságot ahhoz, hogy megszólítsam a kiválasztott lányt?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok az a csajozós típus, mi több, kissé bátortalan vagyok az ilyenekhez. Fiúk ti hogy szoktatok megszólítani egy teljesen ismeretlen lányt? Vagy lányok, nektek az ilyen mennyire jön be, hogy egy ismeretlen fiú szólít le titeket?
2016. nov. 5. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én lány vagyok, és nem zavar, ha leszólít egy ismeretlen (ha normális, és éppen nem sietek).

Az, hogy miképpen szólítsd le a helyszíntől függ. Mondjuk ha buszon utaztok, akkor hogy merre megy, ha tescoban, akkor örül-e, hogy nincsenek zárva vasárnap a boltok vagy ilyesmi.:DD kevesebb az olyan dolog ami nem jön be, mint ami igen. Bár ez az adott lánytól is függ.. van aki gáznak érzi az időjárásról való társalgást, másnak ez a kedvenc témája.. De a lényeg, hogy miután leszólítottad a lányt, te irányítsd a beszélgetést.

Hogy hogyan vegyél bátorságot? Gondolj bele, hogy ha most nem szólítod le, akkor lehet többé sosem látod, vagy ha látod is, lecsapják a kezedről..

Sok sikert!!(:

2016. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

Ha monjduk egy suliba jártok, akkor egyszer a folyosón odamehetnél hozzá, mikor pont egyedül van. Bemutatkozhatnál neki, elmondhatnád, hogy szimpatikusnak találod és szeretnéd megismerni. Onnantól már csak rajta múlik, hogy mit reagál. :)

Tömegközlekedéskor is jó taktika lehet ez szerintem, de akár facebookon is írhatnál neki.

2016. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!