Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ciki vagy cuki?

Figyelt kérdés
Hogyha a barátnőtök nagyon szégyellős félénk új társaságban és belétek bújik mivel csak titeket ismer és ezátal biztonságba érzi magát. Csak úgy tud elaludni,hogy közben fogni kell a kezét ha egyedül alszik akkor a plüss állataihoz bújik.Már nem kis gyerek de még mindig szeret meséket nézni. Mesehősös ruhába járni.Félénk nagyon de,hogyha valaki a párját bántja akkor ölni tudna érte.Ti egy ilyen csajt szégyellnétek vagy büszkén felvállalnátok,hogy ő a barátnőtök?
2016. nov. 5. 19:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Én biztosan felvallalnam. Szerintem nagyon cuki
2016. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
hat attol fugg :D ha velem vagy és hozzam bujsz az en kezemet fogod akkor cuki ha maset es en ezt latom akkor ciki :D
2016. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem probléma, de azért nem árt, ha tud komoly is lenni.Hány éves vagy?
2016. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
90%
Szerintem ez aranyos és a szíve mélyén minden fiú erre vágyik :)
2016. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Cukiiiii :D
2016. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Stark2000 ***** válasza:
80%

Szerintem az marha cuki, hogyha egy lány oda bújik a fiújához - bennem van is egy kisebb fantázia kép, ami előjön az adott személlyel, akibe szerelmes vagyok.


A kéz fogás szerintem rendben van, aranyosnak találom. :)


Ha tényleg nem kisgyerek, nem gyerekes, szeret ettől függetlenül filmeket nézni, akkor rendben van. A mesehős ruhához nem tudnék mit szólni, szerintem "hanyagolja" . :)


A "félénk nagyon de,hogyha valaki a párját bántja akkor ölni tudna érte" dolog szerintem okés, aranyos, amíg nem lesz belőle rendőrségi ügy. :DD


A felsoroltak alapján inkább büszkén felvállalnám, és fülemig érne a szám, hogy ilyen cuki barátnőm van. :)

2016. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Cuki.
2016. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Kár hogy az ilyen lányokat nem veszik észre a fiúk...
2016. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem "cuki" egy időben ilyen lányra vágytam. De már meghalt az a részem.
2016. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Dreed ***** válasza:
szerintem is cuki :)
2016. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!