Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon leszek-e valaha párkapcs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon leszek-e valaha párkapcsolatban? Önbizalomhiány miatt nem hiszem. Többi lent.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy irtózatosan önbizalomhiányos vagyok. Először leszögezem, hogy 17 éves lány vagyok, szűz. Nem volt még szexuális kapcsolatom és nem is kívánom, rettenetesen undorítónak találom, mert nem szeretem a testem, és nem tudom azt az "egészet" elképzelni. Volt már párkapcsolatom, a leghosszabb 3 hónapig tartott, ami elég kevés idő. Tehát nem vagyok csúnya arcra,de a testalkatom kicsit ducibb mint másoké, és egyrészt nem szeretem hogy ilyen duci vagyok, lennék inkább sovány. A melleim közepes méretűek, a mellbimbóm befordult, a kisajkam ott "lent" nagyon kilóg, nem tetszik.A hajam is nagyon "csúnya göndör" tehát nem szép fürtök vannak benne hanem csúnyák, alaktalanok. A combjaim összeérnek, a bokám vastag, semmi nem tetszik a testemen!!! Akár kit találok, mindenkit elküldök magam mellől mert nem szeretnék senkivel szexuális kapcsolatot létesíteni, félek mi lesz akkor, ha meglátja a testem, főleg ott lent, valószínűleg elriad!! Segítsetek!! Önbizalomhiányos vagyok nagyon!! :-(

2016. okt. 25. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy elégedett a testeddel akkor edz vagy járj el futni. Tegyél érte valamit, hogy jobban érezzd magadat a testedben.
2016. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha arra kerül a sor, senki nem fogja visszahúzni a gatyáját és elrohanni.

Ha meg ha valaki szeret, akkor mind egy, nem fog azért szakítani veled mert "salátás" vagy. Sőt, többen vannak azok, akik kifejezetten azt szeretik.

20/f

2016. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
77%

Az a helyzet, hogy nagyon jó úton jársz. Tudod mi a bajod és mitől érzed rosszul magad a bőrödben. Koncentrálj rá ezekre a dolgokra és nézd meg mit tehetsz ellenük. (Szembe kell nézned a félelmeiddel.) Kezdj el futni/sportolni és meglátod mennyivel jobb lesz utána a közérzeted. Mellékesen amit leírtál szinte egytől egyig a média által beléd vert Photoshop modellek miatt van és egyáltalán nem értékek.

Minden fiú más és más ezért én csak a saját nevemben beszélek: Bevallom, nekem személyesen nem jönnek be a testesebb lányok (de csomót hallottam akinek meg kifejezetten az tetszik, emberenként változó). De a többi "kifogás" amit írtál, tökre nem érdekelne ha egy kedves és szerető lányról van szó.

És egy kis u.i: Én is 17 éves vagyok és még egyetlen egy barátnőm se volt, még egy napig sem. Szóval te hozzám képest egy igazi pasimágnes vagy. (Mármint nem úgy, hogy meleg vagyok... mindegy, biztos érted. :D )

2016. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! utolsó, igen értem, mire gondolsz :)
2016. okt. 26. 06:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan:)
2016. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az önbizalom hiány rossz dolog. Ha nem vagy elégedett a testsúlyoddal fogyókúráznod, sportolnod kellene egy kicsit. Elég, ha nem eszel cukrot, és kevesebb kenyeret fogyasztasz. Én lisztérzékeny lettem, és mikor leáltam a lisztes ételek fogyasztásával, és a cukorral 2 hónap alatt fogytam 17kg ot! Pedig nem akartam! A hajra pedig van fodrász, biztosan tud segíteni. Próbáld meg szeretni önmagad! Ha elégedetlen vagy az hatással van a kisugárzásodra is. És ez nem egy vonzó tulajdonság. Ismertem egy mogorva csodaszép lányt, és egy mindig életvidám molett csajt is. És képzeld a molettnek udvaroltam. Mert szuperül éreztem magam vele! Nem mindenki felületes! Figyelj, ha megismersz egy kedves srácot, és nem fogod elüldözni magadtól, idővel a szeretkezést is szeretni fogod. Az első barátnőmnek kis mellei voltak. Annyira szégyelte magát, hogy nem akart levetkőzni. Pár hónap alatt annyira összeszoktunk, hogy még a tó partján is megkívánt. Próbálj kicsit játszani magaddal! Ha eljutsz az orgazmusig márt nem fogod elutasítani a testi kepcsolatot. De 17 évesen még fiatal vagy. Idővel túljutsz ezen meglátod.
2016. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!