Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok, ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti mit gondoltok egy 18 eves szuz fiurol? (Tobb lent)

Figyelt kérdés

18 eves fiu vagyok aki sosem csokolozott se semmi, most erzem magam erett egy kapcsolatra, de felek hogy mit reagalnanak a lanyok ha megtudnak ezt rolam.

Nem vagyok ronda, magas vagyok, erzelgos, vicces, lelkis, kedves, onzetlen, odaado, huseges, tapasztalatlan.

Mit gondoltok, egy ilyen fiu szamotokra mennyire ciki? Vagy mi az amit errol gondoltok?

Nemet es kort irjatok legyszi.



2016. nov. 6. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez a fiú ezek szerint hibátlan, mert semmi rossz tulajdonsága nincs. De ha az van akkor szerintem nem ciki, mert ugyan ezt én 17 évesen mondhattam el magamról és a barátnőm nem találta cikinek, sőt...

18F

2016. nov. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mindig jobb valakinek az első kapcsolatanak lenni :D nincsenek akkor kocsog exek xd
2016. nov. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
En oszinten nagyon edesnek es izgatonak tartanam L/19
2016. nov. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom hogy ciki, legalábbis én nem élném ezt meg úgy hogy ettől kevesebb az illető. Ennyi idősen én és az akkori barátom is szűz volt, nincs ebben semmi szégyellnivaló szerintem. Mondjuk azt nem szeretem ha egy ember nincs tisztában a hibáival, vagy próbálja őket elfedni. 19l
2016. nov. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Es azok szerint akik ez nem ciki, milyen stilust kepviseltek? Mert igazabol nyilvan masabb egy plazas lany mint pl egy rocker. Csak hogy tudjam milyen lanyok fele nyissak. Igazabol meg idealom sincs, minden fele lany tetszik, nincsenek nagy elvarasaim kulsore nezve.
2016. nov. 7. 00:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok, sok barátnőm lehetett volna, sokat visszautasítottam , sokat nem. Lefeküdni eddig egyel feküdtem le vele volt olyan a kapcsolatunk 1 évig együttvoltunk. Nekem pl. ez fontos.. Én sokáig visszautasítottam egy csomó lányt mert nem éreztem magam eléggé komolynak. Tök normális, ne aggódj. Nem ciki.
2016. nov. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ez nem stílustól függ, hanem személyiségtől. Nyilván ne a vagány csajokat akard meghódítani, akik már egy csomó pasival voltak, hanem szerényebb, kedves lányt keress.
2016. nov. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Es meg is hol pesten? Mint ha szenakazalt keresnel egy gombostube. (Direkt irtam igy, mind2 lehetetlen)
2016. nov. 8. 09:20
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Valamelyik pláza esetleg.
2016. nov. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Reiacica válasza:

Nem hiszem hogy gáz ha a lány már jobban ismer és megbíztok egímásban. erős sztereotípiák akkor fognak szletni az emberekben ha ezzel nyitsz mondjuk az nem tanácsos :DD

Szerintem csak nézz szét ismerkedj anélkül hogy kimondottan típust vagy barátnőt keresnél. idővel körvonalazódik majd ;)

17/L

2016. dec. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!