Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk nektek milyen lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen lányok jönnek be? Külső/belső többi kérdés lent.

Figyelt kérdés
És ha van egy 10/10-es lany aki tetszik nektek de ugy velitek h ti nem vagytok eleg jo hozza (mert nem vagy annyira helyes vagy ilyesmik) akkor az a lany nálatok felejto? Es nem is próbálkoztok nála? Vagy miert nem mertek odamenni egy ilyen lányhoz pl az utcán? Aki büszkén megy kicsit lenezonek tunik? Es mar nem is probalkoztok hanem csak annyi h "hmm de jo csaj csak nincs esélyem nala" es ennyi? Írhattok privátba is.. De most erre nagyon kivancsi vagyok... 14/l

2016. nov. 13. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a külső a lényeg. (Bár kicsit az is számít, ezt nem vonom kétségbe.)

A lényeg: hogy szeressük egymást, legyen őszinte, nyílt, és lehessek mellette önmagam.

Külsőre meg a sötét hajú, alacsony, széles combú, kis mellű lányok tetszenek a legjobban, de mondom, a külső egyáltalán nem lényeges. :)

"akkor az a lany nálatok felejto? Es nem is próbálkoztok nála?"

Ilyen nincs. Soha nem tudhatom, hogy egy lány kit tart szépnek, vagy kit nem.

2016. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A pasik úgy gondolják, hogy egy ilyen csajnak biztosan van barátnője (ami az esetek többségében igaz is), vagy csak egyszerűen nem mernek próbálkozni, mert azt gondolják, amit leírtál, hogy nincs esélyük és úgyis csak felsülnének.

Amúgy szívesen leírnám a lányideálom, de hetero csajként nekem sajnos nincs olyan. :D

2016. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
A sukár cigánylányok.
2016. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Nekem például alap feltétel hogy a lány ne legyen magasabb nálam, ha meg látok egy szép lányt akkor egyből arra gondolok hogy a barátnői biztosan lebeszélnél hogy szó se lehet róla...
2016. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Aki büszkén megy kicsit lenezonek tunik?"

Egyrészt te csak hiszed, hogy 10/10-es vagy, másrészt meg nem érdekelnek a nagyképű flegma fruskák.

2016. nov. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
En egyaltalan nem ezt mondtam.. Nem gondolom magam 10/10 csajnak..
2016. nov. 13. 22:45
 7/10 anonim válasza:

Ja, a szép lányoknak általába mindig van pasija. De amúgyse megyek oda idegenként leszólítani se utcán se sehol, mert hülyének nézne szerintem. Amúgyis mit akarnék a 175 cm magaságommal? A csajoknak a magas, jóképűek jönnek be.

21f

2016. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 10/10-es csajok alapból felejtősek,mert azok álltalában nagy ku*vák,de amúgy is mindenkiben van hiba,csak valakiben több valakiben kevesebb de akkor is a belső számít én se vagyok egy nagy ilyen 10/10-es meg olyan 10/10-es pasi:15/f.
2016. nov. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sportos legye, lehessen vele hülyüni, ne drogozzon (Alkohol stb), szeresse a jó kekszet.
2016. nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A szép lányok nem túl magasak
2017. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!