Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek reménykedhetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek reménykedhetek még vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
A kiszemeltem kb 1 éve randizni hívott és bár a gondolat tetszett (nagyon is!),végül a tényleges helyzettől, elvárásoktól annyira megrémültem, hogy az utolsó pillanatban lemondtam az egészet. Gondolom rettentően meg akartam felelni és bepánikoltam,hogy túl jó hozzám, stb. Aztán pár hónap eltelt, újabb találkát beszéltünk meg, ekkorra már összeszedtem magam külső/lélek terén is, viszont Ő nem jött el. Átvert, csak hogy érezzem azt, amit ő érzett, mikor az utolsó pillanatban gondoltam meg magam. Azóta sok idő telt el, de én nem tudom elfelejteni Őt. A fentiek miatt nem kifejezetten kedvel engem, de ha a vonzalom egész kicsi csírája - ami miatt először találkozni hívott - benne is megmaradt, lehet esélyünk a jövőben vagy ezt már kár erőltetni? HA előbbi, akkor írjak neki vagy várjam hogy Ő kezdeményez?

2016. nov. 13. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér.Azt tudja, hogy akkor miért mondtad vissza?
2016. nov. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy írtál :) nem tudja, a "randi" utáni revans kivételével gyakorlatilag nem áll velem szóba
2016. nov. 13. 23:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit. :)

Ezt említened kellett volna.Ezt mindenképp közöld vele!

2016. nov. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Stark2000 ***** válasza:
100%
Szerintem is jó lenne vele tudatni. Biztosan másképp látná a dolgokat és máshogy állna hozzád, sőt!
2016. nov. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem is másképp állna ő is az egészhez, ha megbeszélnéd vele. Azért képzeld magad az ő helyébe , neked sem esett volna valami jól..Egy próbát megér. Egy kávé mellett meg lehetne beszélni, kérj tőle egy esélyt , hogy megmagyarázd mi történt akkor,veled volt a gond. Nekem személy szerint , ha beleképzelem magam ebbe a helyzetbe , jól esne ha a másik fél úgy kezdené<Ne haragudj kérlek , bunkó voltam akkor, de igenis fontos vagy nekem. Hadd beszéljük meg a dolgokat...
2016. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segítséget! :) <3
2016. nov. 15. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!