Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze egy lánnyal sem? Bővebben lent, eléggé hosszú.

Figyelt kérdés
15 éves srác vagyok, ~190 magas, hosszú hajú, de igényes. Nem vagyok bunkó a lányokkal, őszinte, magabiztos, eltökélt fiú vagyok célokkal. Olvasok, tanulok, informálódok, érdekel a tudomány és azoknak bizonyos ágazati. Ami még a külsőmet illeti, kék szem, kicsit mitesszeres bőr (ápolom, próbálok ellene tenni). Humoros vagyok, enyhén perverz és igen szarkasztikus. Megválogatom a szavaimat, fontosnak tartom, hogy művelt és intelligens legyek. Nagyjából 72-75 kg vagyok, rengeteget sportoltam régebben, de mára nem igen van szabadidőm. Nem vagyok kigyúrva, van rajtam egy kevés felesleg. Nemzeti rockot, rockot, metált és skinhead zenét hallgatok. Szélsőjobboldalinak vallom magam, hungaristának stb, hogy ne részletezzem... Szoktam inni péntekenként a barátaimmal, "művész kocsmába" járunk, tehát részegeskedés nem tolerálandó, színház és mozi mellett van. Tele van lányokkal, mégsem sikerül találnom magamnak. Úgy gondolom, hogy van kisugárzásom, figyelek a higiéniámra és az illatomra, de ez sem kelti fel a lányok érdeklődését. Tippek esetleg? Ha ott vagyok a barátaimmal és egy csinos kishölgy egy másik asztalnál, szintén a társaságával, olyankor mit tehetek?

2016. nov. 14. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem értem miért,hisz tökéletes vagy 😍😍
2016. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez kedves, bár túlzás. :) Látatlanban nyilván ezt gondolná sok ember.
2016. nov. 14. 17:29
 3/15 anonim ***** válasza:

sajnos valamiért a mai lányoknak(99%) nem az értelmes emberek jönnek be hanem a bunkók


de ha magabiztosnak mondtad magad akkor hajrá beszélgessél vele.


ja és valami modernebb hajjal lehet több esélyed lesz


és ne igyál!!!

2016. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a külsővel van a baj, szoktál beszélgetni lányokkal? Írj privátba és lehet a végére tudunk járni a dolognak 😃
2016. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem itt fejben vannak problémák nem külsőleg. És ez érezhető is az irásodból.
2016. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5-ös, kifejtenéd?
2016. nov. 14. 19:25
 7/15 anonim ***** válasza:

Politika, kocsma, egó.

Sovány, pattanásos...

Emeljem is ki pontosan?


15 éves vagy. Gyerek. Lehet, hogy amit most így leírtál komolyan veszed de 1 év múlva kineveted magad ha visszaolvasod. Higgyé nekem, okcs??


Amúgy szólitsd le azt aki tetszik. Te vagy a fiú és ha már annyira elhiszed magadról, hogy király vagy akkor ne félj.

2016. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy hol tűnök egoistának. Szerintem az egozimus nem itt kezdődik, ugyanis én tisztában vagyok a hibáimmal.

Mindenesetre köszönöm a tippet. :D

2016. nov. 14. 19:58
 9/15 anonim ***** válasza:

~190?! Jesszus...

Túlzásba vitted a növést azthiszem. Ez mondjuk egy ok is. :P

2016. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
185-190 között mozgok, rég mértem magam, ezért tettem oda a ~ jelet. :D Pedig úgy tudom, hogy a lányoknak bejön, ha magas egy fiú. :D
2016. nov. 15. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!