Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha látni szoktam néha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha látni szoktam néha egy lányt a buszon, és tudom a nevét, de ő nem ismer, akkor gáz ha bejelölöm facebookon?

Figyelt kérdés
Ő is szokott látni szóval nem hinném hogy nem ismerne fel, csak nem lenne fura neki hogy tudom a nevét?
2016. nov. 15. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem gáz, mi lányok is szoktunk ilyet csinálni :D ;)

15

2016. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg azt gondolná, hogy egy halálnapló tulajdonosa vagy és nálad van a halál isten szeme is, így csak bes*arna tőled.. Mivel tudná, hogy bármikor megölheted, dehát a te döntésed
2016. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen helyzetben voltam régebben (szintén busz tetszett egy csaj kb 16-17 én19)én be is jelöltem Bárcsak nem tettem volna... sok idő volt mire vissza jelölt de végül vissza jelölt... És hát nem lett belőle semmi különösebb MÉG beszélgetés sem csak pár sor mert szukszavu volt nem igazan voltram vevo. Pedig nagyon jó kitalált ürüggyel írtam rá és érdeklődtem is iránta suli stb...De röviden válaszolt és nem is azokra amiket kérdeztem v nem is válaszolt rá..:D :D Irántam nem érdeklődött pedig normálisan közelítettem felé nem vagyok emo páwa vagy ehhez hasonló szarok adok magamra nem szar cuccokba járok De szegény kis butuska nem vette a lapot. Rögtön avval válaszolt h van barátom..:"D De biztos h nincsen neki mert sehol nincsen erre utaló dolog és mindig egyedül van nem is ez a lényeg ha nem az h nem is volt olyanról szó h járnék vele v hasonló h ezt írja. Ismerősök vagyunk fb írtam is rá megint nem régiben h mi van vele de annyira képtelen szarember h elküldjön a gecbe v h válaszoljon.. Vagy h megneze h mit irtam

A buszon ugyan úgy látjuk egymást de nem is köszön v pl múltkor volt szabad hely mellettem de nem ült le.

Kérdésedre válaszolva én biztos nem jelölnék be még egyszer egy csajt akit a buszon látok mert kellemetlen helyzetek tudnak kialakulni...


Egyébként te mit írnál rá?:) :D

2016. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Lehet h azt varja h en menjek oda de arra varhat.. Amig vissza irni se tud addig ne varjon semmit. Szerencsere mar tultettem magamat rajta.. Ráadásul ha nem úgy jön össze a dolog ahogyan te azt tervezted vagy is nem akar töled semmit vagy nem jossz be neki akkor majd a buszon jókat röhögnek a barátnökkel h tevoltál az a szerencsétlen aki ... :D
2016. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
én lány vagyok.engem is bejelolt egy csávó a buszrol,nem beszélünk meg semmi. én nem gáz dologkent fogtam fel:)
2016. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

sztem nyugodtan jelöld be. lehet h esetleg te is bejössz neki csak úgy van vele h nem akar lépni ameddig te nem lépsz. igazából semmit nem tudhatsz.... veszíteni nem veszíthetsz! :) szurkolok h a legjobban süljön el a dolog

14L

2016. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

19:7/11 vagyok


Egy kerdes meg. Adott jeleket h te bejonnel neki ? Mert ha nem akkor felejtsd el ezt az egeszet es ezt jo indulatbol mondom. Persze bejelolheted de ha nem kozvetit feled semmi fele jelet ami arra utalna h te szimpatikus volnal neki akkor felejtos .. Inkabb akkor ketess masik csaj ha nem akarsz beegni/ kellemetlen helyzetbe kerulni..

2016. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsi 19.07es de attol meg h neked nen jott ossze meg a kerdezonek lehet vmi nem kell elijeszteni ettol

Valaszolva a kerdesre egyaltalan nem gaz ha bejelolod ha sokszor utaztok egyutt siman irhatsz neki vmi ürüggyel

Sok sikert hozza

2016. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Edes apa!! Ne magyarazz.. Kicsit sem furcsa az h oda megyek csak ugy egy csajhoz h he "van kedved ismerkedni?"
2016. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!