Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi erről a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem ( szerelmes vagyok belé ) de ha igaz van barátja. Én mingyárt 13 leszek ő 12 nagyon remélem hogy van még esélyem mert azt mondták sokan hogy. Gyerekszerelem nem sokáig tart... írtam neki egy szerelmes levelet bde nem tudom így oda adjam e neki jogy van barátja. Beszélek vele és odaadom a levelet. De ez nem ciki ha elutasít ? Bár nagyon tetszik és sosem tudnék lemondani róla ti mit gondoltok van esélyem és holnap beszéljek vele ? Van rá esély hogy megszeressen ? Nagyon kellemetlen érzés...

2016. nov. 15. 22:32
 1/1 anonim válasza:

Szia!:)

Azt tudom neked tanácsolni, hogy minden lehetséges módon járj utána, hogy igaz-e a pletyka miszerint a hölgynek van barátja. Ha nincsen, akkor feltétlenül beszélj vele.

Ha pedig van, akkor szerintem várj vele. Tudom milyen szörnyű, mikor vágysz arra, hogy valakivel együtt lehess, de nem lehet, különböző okok miatt. Ha úgy mondanád el a lánynak az érzéseid, hogy van valakije, az nem csak neked, de neki, és a barátjának is kellemetlen lehet. Az idő sok mindent megold, ezt jegyezd meg!

Remélem minden jól sikerül, sok sikert kívánok neked!!

2016. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!