Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye tetszik egy lány és hát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye tetszik egy lány és hát annyira nem is még teljesen egymás de úgy beszélgettem már vele Facebookon is meg személyesen is akkor úgy jó volt a hangulat de most átgondoltam és hát most így belegondolva olyan fura hogy újra ráírni hogy ez nem ciki?

Figyelt kérdés
tanácsokat szeretnék kérni hogy most mi tévő legyek.

2016. nov. 20. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? :D Nyugodtan írj neki, nincs abban semmi kellemetlen :D
2016. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki,ha ráírsz,ha tetszik,akkor tegyél érte,hátha felkelted az ő figyelmét is..
2016. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy láttad h szívesen beszélget veled akkor szerintem ráírhatsz. :)
2016. nov. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írj neki.Én is ezt tettem megkérdeztem tetszem e neki bár nemet mondott mostmár sokkal jobban vagyok felszabadultam :)
2016. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és kb mit írjak neki mert már nem akarom elrontani az elején
2016. nov. 20. 21:10
 6/7 A kérdező kommentje:
És hogy ciki a lenne-e megkínálnám tőlem majd később hogy akkor komolyabb kapcsolatot pl.
2016. nov. 20. 22:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Vagyis na ciki lenne ettől legkésőbb megkérdezni hogy akar-e komolyabb kapcsolatot ??
2016. nov. 21. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!