Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még értelme reménykedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme reménykedni?

Figyelt kérdés
lány azt mondta ,hogy nemtudja mit érez.ezt irta:Később,de most nemakar semmit se.

2016. nov. 20. 10:35
 1/9 A kérdező kommentje:
17F 15L
2016. nov. 20. 10:38
 2/9 anonim válasza:
Nem hiszem h van még remény, :( de azt tudom h biztos h én simán azt mondom h nem azt ennyi mivel én őszinte ember vagyok :)
2016. nov. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tehát, hogy később járna veled? Szerintem hanyagold és öszpontosíts a saját boldogságodra, mert valami bűzlik a dologban ha azt mondta, hogy később. Lehet csak le akart rázni.

18/ L

2016. nov. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és ő kezdeményezett aztan később irta ezt.
2016. nov. 20. 10:39
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak az gond,hogy szerelmes vagyok :(
2016. nov. 20. 10:45
 6/9 anonim válasza:
Az gond
2016. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs értelme már reménykedni :/. Én is PONTOSAN így jártam, csak a fiú írta ezt.....Persze én még reménykedtem így pár hónap után még megkérdeztem, de azt mondta hogy nem tudom boldoggá tenni, sajnálja.....
2016. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta nem, akkor nem... Ez van
2016. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő kezdte az egészet ez ugy feldühít,minek kezdte el ja nem is gondolta komolyan,en meg hulye belészerettem.és az egeszben az a hulyeseg,hogy ezt nemis nekem mondta,hanem a tesómnak :(
2016. nov. 20. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!