Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha nem jonnek be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem jonnek be a kulsore sajat tipusom nak megfelelo lanyok?

Figyelt kérdés

18 eves cigany srac vagyok es az utobbi 1 evben nagyon konnyen barnulok es eddig hofeher voltam tehat kulsorol senki sem mondta volna meg hogy cigany vagyok es amigy viselkedesre sem, altalanos suliban senki sem tudta annak ellenere hogy a vezetek nevem elegge ciganyos es mondtam is hogy az vagyok.

De most a nyaron hirtelen megjott a szinem es mar elegge levagos hogy cigany vagyok.

Igaz viselkedesem nem valtozott.

Altalaban csak a ciganylanyoknak jovok be de nekem nem jo veluk, nem erzem magam jol veluk, nem tudnek veluk jarni.

Nekem az emo/rocker/visszahuzodo lanyok jonnek be es hat elegge nehez naluk bevagodnom mostansag a kulsom miatt mivel egybol elitelnek.


Nekem mar 3 eve nem volt komoly kapcsolatom es mar nagyon kivagyok, kell egy lany akivel megertem magam, es akiknek bejovok nem lennenk egy hullamhosszon.

Tanacstalan vagyok, nem tudom mit tegyek :/



2016. nov. 21. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.. Szerintem ez ellen nagyon semmit.. Am hat ahogy a cikany lányokat el nezem ha fiu lennek nekem se jönnének be.. De am nagyon sok lánynak bejönnek a barna buru emberek is... Es ha nem vagy egy tapló mint a többség bocsi h ezt irom.. Akkor meg működhet is.. Engem is hulyenek néznek a barátnőim mikor megszolalok h Uuuuu de helyes az a srac 😍es odaneznek es azt a fintort az arcukon latni kene h "de hat cigó... " es? Elozo baratom is az volt.. Ha ra gondolog mindig jo erzes tolt el.. 😊
2016. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Marmo t a "fehér" lányoknak..
2016. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A rockerek, emok alapból toleránsabbak és elfogadóbbak. Alapelv, hogy ha te rendes vagy velük, ők rendesek veled. Ajánlom vágass magadnak frufrut, végy egy bakancsot és menj be a kocsmákba;D

Csak úgy tudod meg, hogy bejössz-e nekik, ha magabiztosan nyitsz feléjük. Próba cseresznye.

2016. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Van egy szamba logo haj, es egy nike bakancs ami igaz nem acelbetetes de legalabb full fekete :D

Amugy nem fogok valtozni, alkalmazkodni igen de valtoztatni nem.

Az en stilusom az egyszeru, full egyszinu polo es egyszinu nadrag, hajamon se zsele se wax se hajlakk se semmi, se ora se karkoto. Kenyelem&egyszeruseg.

2016. nov. 22. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni. De ha normális vagy akkor sok esélyed van. Végülis nem az számít hogy ki milyen nemzetiségű hanem hogy milyen a viselkedésed. És találni fogsz majd egy olyan lányt aki neked is bejön és te us bejössz neki. Szóval hajrá, ügyes leszel;)
2016. nov. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy kulso alapjan mar elitelnek ezert nem tudok bizonyitani :s
2016. nov. 24. 12:01
 7/8 anonim válasza:
Én azt ajánlom légy határozott - de rámenős, vicces és legfőképp kíváncsi! Minden szinten. Ha szeretsz mindenféle olondságot csinálni akkor ne fogd vissza magad!
2016. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Akarom mondani: NE rámenős...bocs
2016. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!