Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves fiú vagyok kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú vagyok kicsit nagy darab és picit túlsúlyos leszeretnék fogyni de van olyan lány akinek az én tipusom jön be viszont én attól tartok hogy több olyan lány van akinek pl. egy sportos alkat jobban bejön?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha neked is az olyan lányok jönnek be,akik ilyen plázacicáknak néunek ki,akkor gyúrj

de ez mind kölcsönös

2016. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 El Greco ***** válasza:
100%
Inkább fogyj. Én ugyanevvel a problémával küzdök. Gyúrjunk vazze!
2016. jan. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne másnak akarj megfelelni! Ha te nem érzed így jól magad, akkor tegyél ellene, ha meg jól érzed így magad, tuti találkozol valakivel, akinek pont így fogsz bejönni
2016. jan. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Inkabb fogyal le egeszsegesebb meg jo szorakozas edzeni
2016. dec. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!