Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy vegyen észre a nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyen észre a nekem tetsző fiú? :D

Figyelt kérdés

Egy buszon utazunk , a mellettem lévő egyetemre jár , és mindig köszönünk egymásnak , és nekem nagyon szimpatikus.. :D Ültünk egymás mellett..de Ő persze a barátaival beszélgetett , én meg krumpli voltam. :)

Hogyan érhetném el , hogy észrevegyen ?

Esetleg hozzám szóljon stb. ? :D



2016. nov. 21. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod h észrevegyen lépj a lábára, vagy buktasd el :D de a viccet félretéve ne várd meg h ő kezdeményezzen! Ha ő nem teszi, lépj te!! Ne várd meg hogy legközelebb már a barátnőjével lásd, azért mert az a lány mert kezdeményezni! :)
2016. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De édes vagy :D Köszönöm :3

Majd úgy csinálok , mintha aludnák :( a vállán ...

2016. nov. 21. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk öntsd le a buszon kávéval majd felajánlod neki hogy kimosod a cuccát-> már is újabb lehetőség hogy négyszemközt találkozzatok hiszen vissza kell adnod a ruháit és a többi rajtad, rajta múlik. Ha nem jön be akkor is egy kávét buktál csak el.
2016. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha csak ketten vagytok utcán,ess el direkt,dobd szét a könyveket,hátha segít felvenni,utána pedig próbaszerencse
2016. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem a kávés dolog miatt megutálna.. :D De amúgy nem lenne rossz ötlet :3

A leejtős dolog megint csak szimpatikus :D

Köszi megint csak <3

2016. nov. 27. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!