Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebookos ismerkedéshez tippek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookos ismerkedéshez tippek?

Figyelt kérdés
Valójában az van, hogy én(21) találtam Facebookon egy lányt(19), aki nagyon tetszik, de nagyon kicsi az esély rá, hogy összefussunk, még ha ugyanabban a városban is lakunk. A lányt már korábban láttam a buszon, de az se ma volt... Most a Facebook kidobta nekem lehetőségként, és rászeretnék írni. De nem tudom hogy kezdjek bele. Valaki aki próbálkozott így már vagy akit próbáltak így megközelíteni?
2016. nov. 21. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kezdtem random idegennel ismerkedni dok évvel ezelőtt.Én pl belecsaptam a lecsóba, szóval nem köntörfalaztam, megírtam kerek perec, hogy ismerkedni szeretnék.
2016. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj rá, hogy olyan ismerősnek tűnik neked, de nem tudod honnan. Aztán megy minden magától.
2016. nov. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rám már írtak így. De ne azt válaszd, amit az előttem levő írt. Nem szeretem ezt a kerülgetést, írd le nyíltan, hogy xy vagy, régebben láttad őt valahol, és szimpatikusnak találod, meg szeretnéd ismerni. Én is kaptam már ilyen levelet, találkoztam is az illetővel, pont azért, mert normálisan leírta, amit akart. Beszéltünk is sokáig, de végül más miatt ez abbamaradt. Szerintem egy próbát megér, de helyesen írj, és konkrétan, nem tudom miért, de én erre nagyon figyelek:D

18/L

2016. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!