Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk most titeket kérdezlek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk most titeket kérdezlek ti mikor valljátok be és egyáltalán vesztek bátorságot, hogy bevalljátok a lányoknak hogy szeretitek? És ha igen hogyan mondjátok el neki?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból. 😃

2016. nov. 22. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak akkor, ha már azért vannak egyértelmű jelek, amik azt mutatják, hogy van esélyem az illetőnél. 19 f
2016. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előzőnél igaza van ez a lányon is múlik mert hiába tetszek neki ha ül fapofával és semmi jelt nem ad hogy tetszek neki nem égetem be megam. Amúgy ha ez megvan négyszemközt kávé fagyi stb. F/17
2016. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én az első csók után pár héttel mondtam ki.


Egy találkozó után kísértem haza... Épp ölelkeztünk, a hajába fúrtam a fejem és mélyeket lélegeztem a vanília illatú parfüméből. Tél volt, besötétedett. Hétre várták a szülei, de már bőven elkésett...


Nagyon nehéz volt kinyögni, mert még soha senkinek nem mondtam... Suttogás lett belőle.


Utána a mellkasomra tette a kezét és megjegyezte, hogy erősen ver a szívem. Nem gyorsan, hanem erősen... Aztán bement a kapun én meg ottmaradtam az érzésekkel a hidegben. :)

2016. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hű az utolsó tisztára olyan mint egy romantikus regény. 🙂
2016. nov. 23. 06:31
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Uristen imadok ilyeneket olvasni,marmint ha valaki ilyen szepen le tud irni dolgokat, ugy hogy ott sem voltam de mintha megis.:D
2016. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!