Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nehezebb úgy párt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehezebb úgy párt találni, ha valaki nem majmolja a többieket?

Figyelt kérdés
Sokáig azt hittem azért nem kellek a lányoknak, mert vékony vagyok. Próbálok ellene tenni amennyire lehet, de ilyen az alkatom. Mostanában egyre több vékony fiút látok, akik vékonyak, átlagosak mint én és az a mai divat páva frizurájuk van. Ezek mellett mindig van egy csaj is. A vékonytól eltekintve, bármilyen fiúnak, akinek olyan hajam, stílusa van van általában barátnője. Én nem ítélem el azt, akinek ez tetszik, de én semmi pénzért nem néznék ki úgy, nagyon nem tetszik nekem ez a stílus. Tényleg nincs már úgy esély a lányoknál ha valaki nem kigyúrt vagy nem páva? (Egyiket sem negatív jelzőként használom)

2016. nov. 30. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy nincs esélyed. Ne sietess semmit, majd találsz egy olyat akinek úgy kellesz ahogy vagy. Ne görcsölj rá erre a dologra:)
2016. nov. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen van esélyed. Megértem, hogy nem akarsz beállni a sorba, nem tetszik ez a stílus. Nem is érdemes mégis megváltozni, nem éreznéd magad jól, ha nem jön be ez a divat. DE az is fontos, hogy ettől függetlenül ápolt legyél, tiszta ruhákba járj. Azaz: nem baj, ha nem olyan a hajad, mint a legtöbb mai srácnak, de figyelj oda, hogy ne zsírosodjon (ez csak egy példa, mert lehet, hogy tüsire van nyírva a hajad, fogalmam sincs, ezt csak ilyen szemléltetésképpen írtam).

Nekem egyébként az ennyire [link] kigyúrt pasik nem is jönnek be. Ez már bűven az undorító kategóriába tartozik nálam. (Persze azért egy kis izom sosem árt. Ez még bőven awww kategória, de marad csak álomnak: [link] )


De hidd el, normális lánynak nem is igazán ők az esetei:

[link]

(És itt hozzátenném, hogy láttam már a páwák közül is helyes gyereket, aki visszafogottabb volt)

A lényeg, hogy öltözködésnél figyelj arra, hogy a ruhadarabok passzoljanak egymáshoz (ne vegyél fel lila trapéznadrágot piros kötött pulcsivalxd), és mint már említettem, legyél igényes. Ezek mellett pedig fontos a kisugárzás is. Ha látsz egy lányt és egyből arra gondolsz, hogy "Jaj, biztos nem tetszek neki, mert nem olyan a stílusom, mint annak az ecsetfejű srácnak ott és nem vagyok kigyúrva és ezmegaz...", akkor az látszik rajtad. Igenis, neked egyéniséged van, tessék pozitívan állni a dolgokhoz!

Fel a fejjel, egy normális lány lépes túllátni az ilyen felszínes dolgokon.


15l

2016. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze, figyelek az ilyen dolgokra, fürdök rendesen, hajam rendben van, bohócnak sem szoktam öltözni :D

Köszönöm a válaszokat. Nem lenézésből, de 2., 15 éves létedre elég értelmesnek tűnsz, remélem több ilyen is található a generációdban mint te, mert felénk sajnos ritka.

2016. nov. 30. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok. Csak igyekszem választékosan kifejezni magam, mert ma is kiidegelt az osztálytársam, amikor elmesélt valami sztorit és minden második mondata az volt, hogy "Ilyet szólt:...", "ilyet szóltam:...". Szóval van elrettentő példa és ezekszerint jó hatással van rám😁
2016. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!