Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fogok találni párt?

Figyelt kérdés

Hippi stílusom van, de ez leginkább csak öltözködésemben látszik. Viszonylag normális ember vagyok csak egy picit őrült. Nem vagyok túl magas sem. Nagyon nyugodt ember vagyok, imádok utazni, szeretem a természetet, az állatokat.

És hát ugye mostanában nem az ilyen lányokat szeretik... Sokkal inkább a seggem-mellem kirakom lányok a mai ideál.


2016. aug. 21. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
ne ide gyere sírni, egyszer úgyis találsz valakit
2016. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy fogsz-e találni párt, amiket írtál, az csak pár kiragadott dolog volt a személyiségedből; de hogy nekem ezek alapján bejönnél, az 100%.
2016. aug. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, nekem is mondták, azért mert más vagyok, még lesz majd párom, aztán mégse lett.
2016. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem mások miatt nem ismerkednek veled, nem kell a felelősséget ilyen módon rájuk hárítanod, hogy az ilyen cicababák miatt nem ismerkednek veled, mert ilyen kell a fiúknak.. Ennyi erővel mondhatnám én is azt, hogy a lányoknak a kigyúrt nagy hajú, cicafiúk kellenek, de én nem rágjuk fogom ha nincs sikerem ezen a téren. Az hogy őrült vagy az semmilyen módon nem normális már:)
2016. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Viszonlag normális ember vagyok,csak picit őrült."-Ez tetszett!:D

Nekem speciel szimpinek tűnsz,bár pár dolog alapján nehéz megítélni.

Az a lényeg,hogy legyél továbbra is önmagad,mert hidd el,lesz majd olyan,akinek te kellesz,és aki saját magadért fog szeretni,csak várd ki!:)

2016. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmnek is ilyen stílusa van, és van barátja, szóval nem lehetetlen. :)
2016. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem találsz párt akkor az max a természeted miatt lehet. Millió oka lehet: bunkó vagy, zárkózott, megközelíthetetlen, flegma....

de nem az, hogy szereted a természetet :D

2016. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
így van ne azt keresd, hogy miért jöhetnének, és mégsem jönnek, inkább azt keresd meg magadban, hogy miért nem jönnek? Oka lehet a korodon kívül is..
2016. aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!