Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen megoldást lehetne erre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megoldást lehetne erre találni? Adjuk fel ennyi miatt?

Figyelt kérdés

Már az sem érdekel, ha ezt olvassa ő is vagy akár a szülei, de nem tudom, mit tehetnénk.

Van egy nálam 3 évvel idősebb fiú, akivel jól elbeszélgetünk, hasonló az érdeklődési körünk, a kölcsönös szimpátia megvan.

Csak néhány hete ismerjük egymást és csak interneten, de ehhez képest én nagyon megkedveltem és -nekem úgy tűnt/tűnik-, ez az ő részéről is így van.

Terveztük, hogy találkozunk (ugyanabban a városban lakunk, de két egészen másik részében, tehát nem éppen szomszéd utca), de ma valahogy megint a találkozás-dologra terelődött a téma és amikor írtam, hogy szerintem így nem is fogunk találkozni (elvégre állítása szerint rengeteget kell tanulnia (tizenegyedikes)), ő pedig annyit válaszolt rá, hogy "lehet". Nekem ez nagyon rosszul esett és hát ja, végül elmesélte, hogy a szülei nem engedik el szinte sehová (max. ha tanult mindenre, amiből kell, a haverjaival ide-oda, de ez is ritkán), beszélni nem tud velük ezügyben. Tegyük hozzá, hogy mégcsak nem is gimnáziumba jár, tehát nem értem, miért kell naponta több órát magolnia egy-egy tantárgyra. Facebook-os kapcsolatot nem szeretnénk, elvégre itt vagyunk néhány kilométerre és mégsem találkozni durván gáz lenne...

Ő amúgy is introvertált, jól elvan a saját kis világában és ezügyben eléggé pesszimista, úgy van vele, hogy inkább hagyjuk, mert már évek óta próbál változtatni a szüleinek hozzáállásán (sikertelenül), de én nem adom fel ennyi miatt...:( (Egyébként, megérzés, de szerintem már volt régebben ilyesmi helyzetben, de abból sem jött ki jól és ezért nem próbál most sem nagyobb szabadságra szert tenni.)

Így hogyan tudnánk találkozni? Vagy válasszuk az egyszerűbb utat és felejtsük el egymást?!

Bocsi a zavaros fogalmazás miatt, elég érthetetlenre sikerülhetett, de nekem már nincs energiám visszaolvasni se...:D

14L



2016. nov. 30. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Mózes nevére! A francba a szülőkkel.

Sajnálom, de ha ilyen vaskalaposak akkor a fiúdat valószínüleg el kell szöktetni.

Azt nem engednék, hogy esetleg átmenj hozzá és úgy mondjuk hagynád tanulni de közben ott is lennél.

Vagy azt se engedik? 😭

2016. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt szerintem még az én szüleim sem engednék, hogy csak úgy random átmenjek egy olyan fiúhoz, akit nem ismernek, ráadásul még idősebb is nálam. XDDD :(

Szóval el kell rabolnom őt, megváltoztattatnom a nevét Huan Pablo Rodriguez-re és boldogan élni vele.:3

De ha valakinek van jobb ötlete, mint az elrablás, az pls ossza meg velem is.:(

2016. nov. 30. 17:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem ugy elrabolni. nem ugy ertettem

hanem a randit, valami kifogast talaljatok ki.

azert par ora csak el lehet tunni nem?

de a szulokkel sajnoa nekem is ez a tapasztalatom.

anyukam retentoen ilyen, ha mar eltunok par percre hiv is.

nehez veluk, probald a fiut batoritani.

a tied is kell hozza da ha o nem mer lepni a szulei ellen a kettotok erdekeben akkor enctanacsolhatok barmit, akar a csillagos eget is

2016. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Naa, azért én sem szó szerint akartam elrabolni:(

Egyébként nem tudom, nem hiszem, de jelenleg eltűnt valamerre, szóval ha majd óhajt jelentkezni, akkor felvetem neki az ötletet ._.

Szóval köszönöm a segítséget és remélem be fog válni:))

De amúgy még jöhetnek any ideas, ha esetleg ez mégsem lenne jó:(

2016. nov. 30. 18:13
 5/9 A kérdező kommentje:

Kérlek, segítsetek már💓

Annyira félek attól, hogy azért nem ír, mert ő inkább el akar felejteni vagy nem tudom, talán neki nem jelentek annyira sokat mégsem:( De általában minden hasonló helyzetben is ezt hiszem, szóval most a lehető legtovább próbálok pozitív maradni

Tehát akinek van bármi ötlete/kérdése (amennyiben valamit nem fejtettem ki elégségesen eddig), az ne tartsa magában🙈

2016. dec. 1. 19:57
 6/9 anonim válasza:
Figyelj szerintem ha ien gazos a dolog h nem is ak hivd fel és beszéld meg vele! Remélem segitetem. :D
2016. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Bocs ruszul irtam.

Ha nem ir visza ak hivd fel.

2016. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nyugiii, azóta már (vissza)írt.:)

És úgy döntöttem, hogy ha őt ennyire nem érdeklem, hogy egy kicsit lázadjon a "rendszer" ellen, akkor engem sem érdekel, mi lesz így ebből. Az se nagy baj, ha semmi.

Nem, nem próbálom kevésbé kedvelni őt vagy akármi, de ezentúl nem fog egyetlen szavam sem elhangozni azért, hogy kapcsolat legyen ebből.

Szóval sajnálom, kedves közönség és segítőkész válaszolók, de itt valószínűleg már nem lesz sem spanyolos elrablás, sem délutáni közös tanulások.:(

2016. dec. 3. 23:03
 9/9 anonim válasza:

okés megértem..

velemis volt már iesmi

2016. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!