Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fogok találni valaha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok találni valaha egy olyan lányt, akit nem zavar a beszédhibám? 17/f

Figyelt kérdés
Eddig a legtöbben csak kiröhögtek miatta és lenéztek, éppen ezért kicsit rossz belegondolni, hogy talán soha, de soha nem lesz kapcsolatom emiatt. Már most sem áll szóba velem sok ember.. Pedig amúgy szeretek másokkal beszélgetni, de ha megszólalok már kiröhögnek..
2016. dec. 3. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lesz.

Milyen beszédhibád van? Alapjában véve azért érthető, amit mondasz?

l

2016. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos gusztustalanok az emberek..es remelhetoleg talalni fogsz egy lanyt ez biztos

F

2016. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem mindig érthető, amit mondani szeretnék, mert nem tudok normálisan artikulálni, meg dadogok is, sokszor nem tudok elmondani egy normális mondatot. Voltak bajok az írásommal is, meg most is vannak, de járok logopédushoz isnés segített sokat. Csak nehezen megy ez az egész dolog. Fél éve jsárok hozzá és nagyon kedves és figyelmes, de nem annyira érzem a fejlődést, főleg beszédben.
2016. dec. 3. 19:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezen ne agggodj fogsz talalni ez egeszen biztos! Azokkal meg ne torodj akik kinevetnek emiatt, ahogyan a 2-es is irta, gusztustalanok az emberek, ez van sajnos.

18L

2016. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van beszédhibám engem ezért nem szóltak meg :D ha lesz barátnőd akkor valószínűleg önmagadért fog szeretni :D
2016. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Qubi válasza:

Egy normális lány nem a "beszédhibád" miatt fog elítélni, mert most komolyan senki sem tökéletes. Ne magadat okold, mert te próbálsz tenni azért hogy javuljon a helyzet és ha ezt a lányok nem értékelik...biztosan lesz valaki aki a "hibáddal" együtt szeret majd téged.

L

2016. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg akkora orrom van, mint egy múzeumkilincs, mégis voltak/vannak lányok az életemben. 20/f. Régebben én is gátlásos voltam az elég szembetűnő hibám miatt, aztán úgy döntöttem két-két és fél éve, hogy elég volt. Ami a lemeglepőbb, hogy a próbálkozásaimat kb 70-80%-ban siker koronázza. Persze, volt aki elhajtott, itt triplán kellett mély levegőt vennem, hogy odamenjek a következőhöz. Szóval fel a fejjel, ne csüggedj egy esetleges kudarc esetén sem!
2016. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

1. Akarmilyen "maradi" dolog, egy ferfinak (fiunak) illik probalkoznia, amig celt nem er!

2. A logopedus nagyon sokat fog segiteni, de az hosszabb ideig eltsrt egy felnottnel, hogy valtozast erjen el.

3. Mindenki talal tarsat. MINDENKI!

2016. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia én is dadogok de már csak gyengén. Tehát csak akkor lehet észrevenni ha sokáig beszélek valakivel. És akkor is csak kicsit. 13 f vagyok. Nálam ez apszólut nem zavar senkit én meg már hozzá szoktam. Neked meg azt ajánlom hogy először gondold végig h mit akarsz mondani és aztán nagy levegő után mond el és ha olyan szóhoz érsz amit nem tudsz elkezdeni akkor válts rokon értelmű szóra. Gyakorold sokat. Akár egyedül is. Nekem segített! Ja és amúgy igen van olyan lány akinek ilyen súlyos dadogással is kellesz csak ritka. Remélem segítettem. Sok sikert!
2016. dec. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és, ha mérges vagy ideges vagyok akkor nagyon furcsán és érdekesen beszélek, dadogok is néha.

Nincs erről papírom.

Eddig még nem sokszor szóltak rám emiatt.

2016. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!