Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy közelítsem meg a kiszemel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közelítsem meg a kiszemeltem?

Figyelt kérdés
Hogy pontosabb legyek, van egy lány Facebookon, akit egyáltalán nem ismerek, csak annyit tudok róla ami az adatlapján van... Azaz tudom, melyik suliba jár... Viszont még sosem kereszteztük egymás útjait, így fogalmam sincs, hogy merre lakhat, melyik busszal jár... Tehát a legnagyobb esély a Facebook ismerkedés, ahogy én látom. Esetleg tudnátok tippeket írni Facebook ismerkedéshez vagy valami ötlet, hogy valahogy a való életben fussak vele össze?
2016. dec. 6. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Mondd meg neki kerekperec mit érzel
2016. dec. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
34%
A Facebook nem ismerkedésre való.
2016. dec. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
74%
Lassan cserkészd be, és mikor nem figyel kapd el a torkánál!
2016. dec. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
#3: Én emberem.
2016. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel én facebookon ismerkedtem meg, de csak mert ő is játszott és én is egy játékot, ezáltal megtudta a másik játékos társam miatt a nevem, bejelölt és csak úgy barátkozásból ismerkedtünk. Nincs ezzel semmi gond, bejelölöd és ráírsz aztán jön minden magától, ha görcsölsz rajta, hogy mit írjak neki akkor már elbuktad, ha van érdekes témátok úgyis lesz beszélgetés bőven. Mivel csak facebookról ismered így tökéletes, ha ott írsz rá, ismerkedsz mi a hobbija etc, és rákérdezel valamikor hogy van-e kedve találkozni. Nem nehéz
2016. dec. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5:


Te is nagy vagy ,haver!

2016. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Jelenleg én is így állok 1 lánnyal :)

Rá kell írni valami frappánsat aztán a következő lépést ő dönti el, ha válaszol és a válasz úgymond pozitív akkor már nyertél és esélyes lehetsz ha meg nem válaszol, akkor a dolog magától adódik :) csak legyél türelmes mert az ilyen fajta ismerkedési szándék nem mindenkinek jön be és ha időt akar h 1 picit jobban meg ismerjétek egymást a személyes találkozás elött akkor adj neki időt meg türelmet :) nekem bejött ;) sok sikert

2016. dec. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

-"Szia, a #(suli neve)#-be jársz?" :D

-Szia, igen, miért? :D

-Csak mert szimpatikusnak tűnsz, szívesen beszélgetnék veled. :D


Aztán beszélgettek, amikor már egy kicsit ismeritek egymást:


-Szia, arra gondoltam, hogy találkozhatnánk élőben. Nincs kedved kinézni a karácsonyi vásárra szombat este 6-kor? :D



Ha mázlid van:

-Remek ötlet, mehetünk! :D



Vagy valami hasonló. :D


16/f

2016. dec. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!