Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek elmondjam neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már írkáltunk egy ideje aztán megbeszéltünk egy találkozót ami sikertelen lett (erről pár napja már írtam egy kérdést). A lényeg hogy mióta ott látott a megbeszélt helyen nem ír vissza de látja amit írok. Szerintetek elmondjam neki hogy bele vagyok zúgva vagy meglepetésszerűen várjam meg valamelyik nap suli után? Értelmes válaszokat kérek.

2016. dec. 7. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tojik rád szóval bár ez most keményen fog hangzani de kár erőltetni.
2016. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az elsőnek igaza van!
2016. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A csajjal 10 éve ismerjük egymást, 8 éve nem találkoztunk és egy csomót írtunk. Miért tojna rám? Nincs pasija se...
2016. dec. 7. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
A megbeszélt randira nem ment el és azóta egy szót nem beszéltetek, ja tökre odavan érted.
2016. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De elment csak mikor meglátott elhúzott azt mondta nem gondolta volna hogy tényleg ott leszek...
2016. dec. 7. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megijedt, de ez jelezheti azt is hogy tetszel neki és zavarba jött. Várd meg suli után, de ne ronts rá azzal, hogy szereted. Beszélgess vele először csak, aztán fokozatosan. Érdemes megpróbálni.
2016. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi :)
2016. dec. 15. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!