Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondjam a szerelmemnek hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a szerelmemnek hogy megcsaltam? 16/L

Figyelt kérdés

Nem vagyok rossz ember és nem szoktam ilyet csinálni, viszont a barátnőim közül akik kapcsolatban vannak mindenki megcsalja a pasiját mert azt vallják, hogy az életet élvezni kell nem pedig lekötni magukat egy valaki mellett és engem is győzködtek, hogy engedjem magam más férfiaknak is ha például egy buliban próbálkoznak nálam és kicsit még el is bizonytalanodtam, hogy lehet hogy tényleg nem kellene még lekötnöm magam :/

1 hete kicsit összevesztünk a párommal ami után nagyon ideges és mérges voltam és egy buliban nagyon sokat ittunk a barátnőimmel és volt egy fiú is akiről tudták, hogy tetszem neki és addig győzködtek amig végül lefeküdtem vele...:(

Nem akartam megcsalni a páromat de nagyon feszült voltam miatta és sokat is ittam, meg ugye a barátnőim sem hagytak békén szóval gyakorlatilag nem önszántamból csaltam meg de azért van egy kis lelkifurdalásom :(

Elmondjam neki vagy próbáljam elfelejteni és úgy tenni mintha nem is történt volna meg?



2016. nov. 17. 18:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%

Pff..idáig jutottunk.

Nem önszántadból csaltad meg?

NEM A F@aszt azt nem..hülye liba

Szánalmas vagy..nem is érdemelnél magad mellé senkit kb,remélem így éled majd le a kis életed,hogy majd mindenkinek egy menetre kellesz...ha volna eszed és tudnál szeretni és megérdemelnél egy barátot nem b@asznál fére..szánalmas pics@..

Tudod mit? Mond el neki,jobb lesz neki nélküled te pedig menj és rugj be,és dugasd meg magad mindenkivel..ennyit talán még érsz.

2016. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
5%

ilyet SOHA NEM szabad elmondani....


kérem kapcsolja ki!

2016. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Esetleg vmi értelmes válasz olyantól aki nem agybeteg?
2016. nov. 17. 18:55
 4/29 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem mond el neki, egyérleműen a te hibád és csak kifogásokat keresel, ezzel a kérdéssel is ez a célod, ha valaki azt mondja ne mond el, nem fogod, mert ezt mondta és ezzel nyugtatod majd magad, simán elsétálhattál volna a helyszínről, és tudtál volna nemet mondani, engem meg azért ba*zogatnak mert szűz vagyok, most akkor én is feküdjek le naív lányokkal, mert akkor több leszek? háá kösz nem.

17F

2016. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
15%

Mondd el akkor, ha szerinted a megcsalás a jövőben is elő fog fordulni, ha egy picit összevesztek.

Ha nem fog, akkor nem érdemes ezzel felbolygatni a kapcsolatotokat.

Viszont azt ismerd el, hogy önszántadból csaltad meg. Ha nem akartad volna, nem fekszel le vele.

2016. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
mindenképp mondd el. Neki kell döntenie, hogy mi legyen a sorsotok.
2016. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%
Azt kihagytam, hogy magadnak ismert el. Ne bújj mindenféle kifogás mögé.
2016. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
mond el neki az igazat, ne szépits a dolgon semmit, és hagyd hogy itélkezzen.
2016. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
98%
igen, vállald föl. és nézz szembe azzal, hogy a barátnőid talán nem is a barátnőid... simán, szemrebbenés nélkül tönkreteszik a kapcsolatodat!!!
2016. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
97%

Öcshém. Nem elég, hogy 16 évesen dugsz mint a nyúl, de hogy nem is a barátoddal?

A többi lányt teljesen idióta. Te meg ne kövesd őket.

Menj oda a fiúdhoz, és mondd el neki, hogy megcsaltad. Ne köntörfalazz, ne keress kifogást. Mondd el neki, hogy csakis saját hibádból, ittál és hallgattál a barátnőidre, végül pedig megcsaltad.

Mondd el őszintén mit érzel ezek után. Ha tényleg jó a kapcsolatotok, talán elnézi, de hidd el nekem mindegy hány éves vagy, egy magcsalás NAGYON komoly következményekkel jár. Vagy elmondod minnél hamarabb neki, és reménykedsz a megbocsátásába, vagy nem teszed ezt, és reménykedsz hogy sose tudja meg.

Ha mégegyszer előfordul, inkább szakíts vele mert hidd el, SOKKAL rosszabb, ha megtudja hogy megcsalod mintha csak csöndben szétválnátok.

[Ha akarsz még valamit, írhatsz ide is, vagy privibe]

2016. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!