Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk nektek mostanaba ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk nektek mostanaba ilyen lanyok jonek be? Ilzen lanyokkal jarnatok szivesen?

Figyelt kérdés

Akik igy sminkelik magukat,igy oltozznek?Csak az ilyen lanyokat latom hogy tettszenek a fiuknak...

[link]

[link]

[link]



2016. dec. 8. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

phhuj az 1es hányinger bmeg... a 2-es még elmegy, mert jó az alakja is és a hármas se rossz, de nem nem ilyenek jönnek be!

17f

2016. dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Hát jó, hogy nem hánytam el magam!
2016. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem, mert

1.Mennek a lépcsőn és eltörik a gerincük

2.Agyon vannak sminkelve

3.Nem az ilyen lányok tetszenek

4.Túl műk.

2016. dec. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Akiket belinkeltél, azok közül az 1 és 2-t dugnám szívesen, de többre nem kellenének.

A 3-as viszont pont az "esetem", és szerintem nála nem is látni olyan nem is tudom minek nevezzem dolgot, talán "extrát"?, mint az első 2-n.


Ha külsőre vagy kíváncsi, akkor nekem ez jön be legjobban:

Testalkatra vékony, mint a 3-as, vagy kicsit "vastagabb", de nem kövér.

Nem magasabb, mint én, tehát 185 cm alatt van.

Legalább vállig érő haj. Ha lehet, akkor inkább sötét színű haj.

Nem kellenek hatalmas mellek, de lapos se legyen.

2016. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Keprol lejon hogy bekepzeltek mint a fene...:D noiesek, de fejbe dobnam egy vizes rongyal lejonne a fel arca..ja es amugy ezek a lanyok neznek ki retkes csunyan smink nelkul altalaban
2016. dec. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Belőlem inkább heves undort váltottak ki ezek mint tetszést :P
2016. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!Gondoltam hogy mostmar csak ezek jonnek be a legtobb fiunak,es hogy ez a szep,vonzo...de jo tudni hogy nem :)
2016. dec. 8. 18:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Az első jól néz ki, valószínű tele sminkkel, attól még jól néz ki, a többi nem jön be.
2016. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hányás az összes.
2016. dec. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A linkelt lányok csak arra jók!

Szóba se állnának vele, de nekem se kellene ilyen, mert nem tudnék benne megbízni. Naponta kapna 1000 ajánlatot különféle pasitól, és egyszer csak elcsábulna, mert jönne egy jobbképübb fiú, mint én, aztán ....

2016. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!