Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan fiúk, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiúk, akik menők, vagyis jó a társasági életük (próbáltam szebben fogalmazni), de mégis félnek kezdeményezni egy lánynál? Ha van ilyen, akkor gondolom nem nagyon adnak jeleket nem? Hogyan lehet náluk észrevenni a tetszés jeleit?

Figyelt kérdés
2016. dec. 8. 19:39
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi ha nem nagyon érthető :/
2016. dec. 8. 19:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Istenem, hány éves vagy? Unom már ezeket a kérdéseket.. van szemed, látod a dolgokat, hát figyelj, dolgozd fel a kapott információt, elmélkedj, próbálkozz, ne másokra hagyatkozz, szép világ mit ne mondjak...
2016. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem muszáj a fiúnak kezdeményeznie
2016. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A népszerűbb fiúk mindig mernek kezdeményezni, szerintem csak bebeszéled magadnak azt hogy tetszel neki es nem meri kimutatni mivel ez nem így van, és ettől te megnyugszol. Törődj bele: nem kellesz neki és nem is fogsz neki kelleni soha. Majd lesz valaki mas aki a te súlycsoportod.
2016. dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi számít népszerűnek? Nem vagy népszerű de elég sokat járok társaságba és nem csak ott ülök, hanem a középpontban vagyok viszonylag, mégse szoktam kezdeményezni lányoknál. Nem vagyok csúnya srác egyáltalán, de fogszabályzóm van és nem tudom miért de eléggé letörte az önbizalmam amióta fent van..bár nem érzem magam kevesebbnek, ez van :D
2016. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*vagyok
2016. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!