Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne jo dontes?

Figyelt kérdés
Van egy csaj alig ismerjul egymast keveset beszelunk a pasija miatt emiatt nem akar semmit.noverenel mennyi lenne az esely?:D Erdemes lenne?Soha talalkozunk mivel ellenkezo iranyba megyunk de ott van face
2016. dec. 8. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján semennyi
2016. dec. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D
2016. dec. 9. 06:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs ló, jó a szaamár is ,mi? Nincs esélyed.
2016. dec. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt meg nem lehet tudni;) igazabol jol eltudunk beszelgetni csak nem akar semmi komolyabbat.pltali vagy barmi
2016. dec. 9. 10:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy normális embör békén hagy egy embert ha van szeretője!!! Szóval az esélyed 0%, és hagyd békén őket kedves "Kérdező"

Én 15/F Monolis Volumetrias, választ adtam a kérdésedre...

2016. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
örtöttem :D:D majd az lesz amit én mondok nem amit Ti.. Na takarodjatok innét
2016. dec. 9. 21:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Remélem elsüllyedsz magadban, farok... Egy szívtelen ostoba egy "MAI GYEREK" vagy, tudod mit? Az ilyenektől lessz a világ rossz. Viccesnek tartod? Tényleg így gondolod? ÉS ELÖBB TANÚLJ MEG HELYESEN ÍRNI TE SZERENCSÉTLEN MOCSOK...Ha van barátja mi a farokért kell ba*zogatni? Na mindegy, ha szereti a barátját, akkor téged semmibe vesz, ennyi.

15/f Monolis Volumetrias

2016. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amit irtam neked pv be ahhoz tartsad magadat. Te inas qurva. Fekszik!
2016. dec. 13. 13:46
 9/10 anonim ***** válasza:
A pasija majd beveri a képed, ha nem értesz a szép szóból te ostoba
2016. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én meg majd az övét teso.. ;) ha nekem állna akkor megetetném a kutyákkal a férget mert hivnám a sogorokat komákat többit és telibaxkodnánk a féjét.. rossz huzás volna ezt most mondom !
2016. dec. 19. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!