Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rossz dontes ha 17 évesen én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz dontes ha 17 évesen én olyan barátnőt szeretnék akivel egyszer össze költözhetek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én érezni szeretném hogy szeret.

Olyan barátnőt szeretnek akivel osszekoltozhetek eloszor egy albérletbe utána meg egyszer egy saját házba.

Nem vagyok csúnya,de nekem még nem volt barátnőm... Eléggé otthonülős vagyok.

Megkérdeztem 64 ismeretlen lanyt interneten és küldtem nekik képeket és 63 lány azt mondta nagyon helyes vagyok... Az 1 lány szerint is helyes vagyok ,de neki nem voltam az esete..


Nagyon kedves és házias vagyok. :)

Csak a testem nincs kigyurva...inkabb sportos és emiatt kissebbsegi komplexusom van,de nem megyek el kondiba... Inkább tanulok és biciklizem.

Semmi mást nm írok,mert azok nem fontosak... Csak letisztaztam hogy nem vagyok dagi és alacsony sem.:)


Hol találhatnek olyan lanyt aki szeret bulizni,és szórakozni,de gondol az életére?

Nem nagyon szoktam ismerkedni. :(

Pedig én nagyon szeretnek egy komoly kapcsolatot...


Az ilyen lanyok legtöbbje is otthon van...

En inkább egy kis felenk lányt szeretnek,de egy vezeregyeniseggel is el lennék.


Könyvtárakban lehet ismerkedni?

Az a baj ott nem tudom hogy zavarom-e mert éppen olvas...

Hol találhatnek vidám lányokat?


(Nem ez nem társkeresés!) 1x írtam ki kérdést régen és kitoroltek mert azt hitték társat keresek...


2016. máj. 4. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Istenem,mit meg nem adnék egy ilyen srácért :)

Van olyan lany aki erre vagyik hidd el :)

2016. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus vagy a leírás alapján, szóval csak keresgélj kitartóan és egyszer össze fog jönni. Sok sikert hozzá.
2016. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én meg ilyen pasira vágyom,mégse találok sehol...szóval én ott leszek a könyvtárba,nyugodtan szólíts le :DD

Amúgy tényleg,nem tudom hol vannak az ilyensrácok,de lehetne belőlük több :)

2016. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Asszem szerelmes vagyok :O

Miért lenne rossz döntés az, ha komoly kapcsolatra vágysz?:)

2016. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hat.. Azért mert nem tudom hogy élnem kellene vagy 1 lannyal lenni.. És nem tudom melyik a jó döntés.


:)

Én a 2. szeretném a legjobban...Társra vágyom. :)

2016. máj. 4. 21:43
 6/17 anonim ***** válasza:
Pont ugyan ilyen vagyok, ugyan ezzel a problémával szenvedek, én elkezdtem járni edzésekre és kondiba, leköt, addig se gondolok erre. Nem tudom te hogy vagy kérdező, de rám pl írtak lányok, de az a tipikus bulis, egyéjszakások, inkább lepattintottam őket. Várj pár évet, nem tudom hány éves vagy jelenleg, aztán majd csak kialakul valami. 18/F
2016. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem a helyzeted.Hasonló otthon ülős típus vagyok, csak 19 éves.Egyre inkább úgy éreztem akarok valakit, mellém(természetesen lányt) kicsit kevés önbihalmam van de nem gond leszólítani egy lányt azt utcán, vagy sport közben a baj az hogy nem éri meg a legtöbbet.Nekem se volt barátnöm nem éreztem hogy kellene tökjól megvoltam sőt most is megvagyok,csak felkinálkozott a lehetöség. Én unalomból regiztem több telos társkeresőre, nap mint nap nézelődtem hátha lesz egy kettő alkalmas egyén,aztán a napokban egy nagyon aranyos kedves normális értékrendű lánnyal vettem fel a kapcsolatot és nincs a világ végén plusz még szép is, hozzám képest talán túlságosan is, már a találka is meg van beszelve.Szerintem egy próbát megér az app nélkül sose találkoztunk volna, szerencse hogy ledönti a határokat mert hát senki sem fogja körbe utazni a földet egy nőért.
2016. máj. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen vagyok, mint te, csak lányban. 😊 Várok az igazira, viszont én is otthonülős vagyok, félénkebb, így kicsit nehéz. Szóval ez egyáltalán nem baj, mert így olyan barátnőd lesz, aki szeret és megbecsül. Legyél türelmes, idővel biztosan felbukkan valaki.
2016. máj. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hat figyelj,ez szep es jo de 1000/1 lany van a korodban aki hasonloan gondolkodik. Igy ha rosszul valasztasz nagyot jkoppanhatsz mer a kiscsaj 1-2 év (max) kapcsolat utan bekattan hogy "én ki akarom élni magam" stb szövegek (magyarul el......-vul). És ugyanez igaz rád is lehet most így gondolod aztan lehet ha lesz valakid par ev utan raunsz es keresed majd a kalandokat.
2016. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9.

Annak nem nagy esélye van hogy én kalandot keressek mivel nem merek lányokkal ismerkedni.

Ha valami csoda folytán sikerülne egy barátnőt szereznem és szakítana velem akkor végképp nem merném megpóbálni azt hogy egy másik lánnyal legyen kapcsolatom.

2016. máj. 5. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!