Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismét faképnél hagytak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismét faképnél hagytak, megint elvesztettem minden önbizalmamat. Miért nincsen szerencsém?

Figyelt kérdés

Szörnyen rosszul mennek a dolgok csajozás tekintetében. Valamiért minden csaj, akivel eddig megpróbáltam közelebb kerülni, lekoppintott, s bár nem vagyok túl válogatós, de lejjebb kellett tolnom az elvárásaimat, mégsem változott semmi. Ugyanaz a válasz a "kevésbé esztétikus" lányoktól is.

És nem értem, mert sohasem voltam pötcs, mindig igyekeztem a legjobb formámat mutatni, bár civilben sem vagyok egy barom. Általában tele vagyok önbizalommal, amikor erre kerülne a sor, mert rá tudtam eddig venni magamat a hittre, de mostmár kezdem elveszíteni. 8-9 lánytól kaptam eddig kosarat...miért?

És nem hiszem, hogy olyan szörnyű lennék, nem csak a nagymamám hívott jóképűnek, de ha az sem lenne meg, elvileg tele vagyok a női nemnek (elvileg) imponáló tulajdonságokkal, mint a humor, a jókedvűség, lovagiasság, önkritika, meg ilyenek :( de sehol nem látok eredményt.

Az egészben a leggázabb, hogy a legjobb haverom, aki enyhén fogalmazva csúnyácska, és már évek óta egy csajt kergetett, az le lett koppintva és egy héttel később talált magának barátnőt. Én meg amilyen kis irígy görcs vagyok, nem tudok örülni a barátom boldogságának, mert ő neki bejött. És így meg már nagyon nem akarok érezni.

17F



2016. dec. 9. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit szállj magadban és gondolkozz el. Szerintem lehet ennek valami oka. Beszélj a legjobb barátoddal hogy ő mit gondol.
2016. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy nezel ki?
2016. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne keress olyan lányt aki a te szemedben "kevésbé esztétikus" olyat keress akit szépnek tartasz valamiért. Akár a belsője miatt látod szépnek akár a külseje miatt. Nekem eddig 2 barátnőm volt mind a kettőre egybehangzóan azt mondták hogy rondák de engem megfogott a belsőjük így szépnek láttam és eszembe nem jutott hogy azt mondjam hogy "kevésbé esztétikus". Ha olyan lányt keresel akit szépnek tartasz akkor azt akarni fogod és nem fogod föladni, néha egy nem a csajoktól csak annyit jelent hogy próbálkozz még :D gyökérség de meglepően sok lánytól hallottam már hogy azt várják hogy az első nem után sem adja fel a pali
2016. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rosszul adtam át, mire gondoltam: Szóval a kevésbé esztétikust úgy értem, hogy nem tapadtak rájuk más fiúk csak azért, mert jó nők, ezért nem ismerték meg őket. Én elsősorban igyekszem belsőt nézni, ezt csak extraként írtam ki, hogy ne tűnjek gyökérnek, aki csak a legjobbra megy és meglepődik
2016. dec. 9. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez az ónbizalomhiány ismerős...:( csak azzal a különbséggel hogy aki srác nekem tetszik nem lép felém semmit, pedig mások szerint is tetszek neki csak fél. Ugyhogy megtudlak érteni.

18L

2016. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
* Önbizalomhiány
2016. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól hogy csúnyácska, lehet hogy sokkal jobban építi a kapcsolatokat, és sokkal közelebb kerül a lányokhoz.


17 éves lányoknál nem lehetséges hogy már volt "szeretőjük"? Csak szórakoztak veled?

2016. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!