Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elvesztettem a párom iránti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a párom iránti bizalmam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 évet voltunk együtt majd szakított. Nemrég újra ossze jöttünk. Elmomdtam neki hogy bízok benne.

De nem mondta el hogy volt egy kapcsolata az elmúlt 4-5honapban. Én rairtam arra akiről feltételeztem hogy a barátja volt. A párom mondta hogy ne higgyek neki mert bolond. Küldött képeket is amin bebizonyosodott hogy nyár elején kialakult köztük a kapcsolat. Ezt még nem mondtam el a páromnak próbáltam ra venni hogy önszántából mondja el. Elmondása szerint augusztusban jöttek össze.

Mondtam neki hogy vannak képeim amik mást állítanak. El értem hogy végre igazat mondjon. Sajnálja és szégyellte azért nem mondta el, említette hogy mielőtt szakított nem volt köztük semmi de a srác mást állít, viszont képet nem tud küldeni a szakítás időpontja elottről. A párom sírva könyörgött hogy adjak neki még egy esélyt. Szerette volna tudatni velem hogy innentől kezdve más lesz és hogy teljes mértékben megbízhatok benne.

(Pár apróbb talán fontosabb részletet is kihagytam de így is hosszúra sikerült)

Köszi a válaszokat:)


2016. dec. 5. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
ne haragudj de miért nem mindegy hogy amíg nem voltatok együtt addig kivel volt? illetve bocsánat azt megértem hogy nem mindegy mert érdekel ha azt mondja nem volt te milyen alapon kezdesz el nyomozgatni? tőle sem szép hogy nem mondta el de tőled szemétség hogy nem hittél neki annak ellenére hogy azt mondtad bízol benne...akkor mégsem bízol benne...az elején sem bíztál azért kezdtél keresgélni...ha pedig nem tudsz bízni szakíts...elég nehéz dolog közel lehetetlen dolog a bizalmat visszaépíteni...
2016. dec. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem például azért nem lenne mindegy, mert látszólag gyorsan túltette magát a szakításon, hogy gyorsan talált magának egy új pasit. Szerintem csak pótlék vagy a számára és megint el fog hagyni, amint talál egy jobbat.
2016. dec. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

említettem hogy pár apróbb talán fontosabb részletet is kihagytam, ezért hiheted azt hogy én nem bízok benne és ezért kezdtem "nyomozni". Épp az hogy nekem mindegy hogy együt voltak-e vagy sem. Az a baj hogy nem tudta elmondani, ahogy azt se hogy ő volt a pótlék hogy engem felejtsen el. Valamint még azt se tudom, hogy lefeküdt-e a sráccal mielőtt szakított velem. Mikor szakított már annyira kétsgégbe voltam esve hogy belenéztem a facebookjába és olyan üzeneteket találtam amiből egyértelműen lehet arra következtetni hogy lefeküdtek a szakítás dátuma előtt, ezt tagadja a párom és azt mondja csak azért írtak ilyeneket hogy leszálljak róla(ami teszem hozzá nagy baromság mert ha valaki ilyet lát nem fogja csak úgy hagyni az egészet). Ott már csak az igazság érdekelt. a srác MOST azt állítja hogy lefeküdtek akkor, de mikor a szakítas utan raírtam azt mondta hogy tenyleg csak azert írtak ilyeneket hogy hagyjam beken.


Meg ez se minden de nem szeretnem ragozni, a lenyeg le van írva. Csak azt szertnem ha őszinte lenne velem és egy tiszta lapot kezdeni ha lehetseges. viszont előtte mas velemenyet is akartam hallani. időkozbe rajottem hogy ezt nem lehet elmondani hanem at kell elni. szívesen meghallgatom a tovabbi hozzaszolasokat mint tanacsot de nem hiszem hogy befolyasolja majd a dontesem. :) Koszi megegyszer

2016. dec. 5. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj már! Ha elvesztetted a bizalmadat iránta, akkor annak oka is volt. Akár ő hibázott, akár te, de ez máskor is előfordulhat.


Ha hosszú távú kapcsolatban gondolkodsz, akkor nem zárod ki a holtomiglan-holtodiglan házasság lehetőségét.


Úgy érzed, hogy le tudnád élni az életed olyannal, aki elvesztette a bizalmadat? Most szabadon ott hagyhatod és kereshetsz mást. Ezt neki tiszteletben kell tartania. Ahogy neked is tiszteletben kell tartanod az ő ugyanilyen jogát. Nem vagy neki senkije házasság előtt, így ő nem köteles beszámolni neked semmiről, és nem is tartozik neked semmivel. Ahogy te se neki.


Röviden azt javaslom, hogy felejtsétek el egymást.

2016. dec. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!