Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőm azt mondta nyálasan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondta nyálasan csókolok, mit tehetek ellene? :S:S: önbizalmamat teljesen elvesztettem ( elösször csókolóztam)

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyeld le a nyálad.
2010. nov. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én imádom ha fröcsög a nyál :D
2010. nov. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ettől ne veszítsd el az önbizalmadat. Először szerintem ritka az , aki nem csókol nyálasan, majd belejössz. A barátnőd meg elég bunkó, ha ezt leszólás képen mondta. persze az is lehet csak megjegyezte. Tenni ellene igazából annyit tudsz hogy gyakorolsz, szerintem erre igazából csók közben figyelni, olyan mintha nem tudnád élvezni a csókot...beszéld meg barátnőddel hogyha nagyon zavarja, akkor tanítson meg hogyan kell.:D De kis idő múlva szerintem magad is belejössz.
2010. nov. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet nyál nélkül?:D
2010. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elsőre nincs ezzel semmi baj. Ha a barátnődnek nem esik jól, ahogy csinálod, kérd meg, hogy mondja el, hogy szeretné, vagy inkább mutassa meg. Aztán utánozd le. :)

Egyébként szerintem nem volt túl szép dolog tőle az első csókot így leminősíteni. :(

2010. nov. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én kérdeztem de az őszintét:)
2010. nov. 14. 09:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden csók előtte nyelj egy nagyot.:D én is igy kezdtem, ne aggódj.:)
2010. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jahh emlékszem, amikor én először csókolóztam a barátommal, az is nagyon nyálas volt, de utánna valahogy magától helyreállt minden...
2010. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!